fbpx
sobota, 17 kwietnia 2021
14.1 C
Częstochowa

Słodki upominek od piłkarzy Rakowa

- REKLAMA -
- Reklama -

Impreza „Mikołajkowa” na deskach Teatru S. nie mogła się odbyć bez udziału piłkarzy Rakowa. Na piątkowym spotkaniu z dziećmi, czerwono – niebiescy pojawili się z okazałym pucharem, po brzegi wypełnionym cukierkami. Nie zabrakło wspólnych zdjęć, autografów, ale głównie uśmiechu na twarzach dzieci.
Spotkanie z Mikołajem w Teatrze S., to cykliczna impreza, którą organizuje Janusz Danek. Czerwono – niebiescy są stałymi gośćmi tego spotkania i nie inaczej było także w piątek. Delegację klubu z Limanowskiego stworzyli piłkarze: Rafał Czerwiński i Łukasz Buczkowski oraz Dawid Jankowski koordynator młodzieży Rakowa. – Jest nam bardzo miło, że po raz kolejny możemy się z wami spotkać i rozdać prezenty – powiedział przy prezentacji drużyny Jankowski. – Życzymy wam uśmiechu na co dzień i wesołych świąt!

Dzieci mogły spotkać się z naszymi piłkarzami przy specjalnym stoliku, przy którym czekał już okazały puchar, wypełniony po brzegi cukierkami. Amatorów słodkości nie brakowało. Podobnie jak chętnych do wspólnego zdjęcia, czy łowców autografów. – W Teatrze S. jestem po raz drugi i bardzo się cieszę, że ponownie mogłem uczestniczyć w tej imprezie – zaznacza Czerwiński. – Uśmiech tych dzieci był dla nas bezcenny – dodaje napastnik Rakowa.

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Daniel Stefański sędzią meczu z Lechem Poznań

Raków Częstochowa :Pochodzący z Bydgoszczy Daniel Stefański poprowadzi sobotnie spotkanie 25. kolejki PKO Ekstraklasy z Lechem Poznań. ...
- Reklama -
- REKLAMA -