fbpx
niedziela, 11 kwietnia 2021
14.1 C
Częstochowa

Grali w turniejach w Piotrkowie Trybunalskim, Zawierciu i w Opolu

- REKLAMA -
- Reklama -

Młodzi piłkarze częstochowskiego Rakowa w weekend wzięli udział w kilku turniejach halowych. Bilans to wygrana w Piotrkowie Trybunalskim, 6 miejsce w Zawierciu oraz 7 miejsce w Opolu.

Turniej w Piotrkowie Trybunalskim
Raków Częstochowa wygrał I Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej, którego organizatorem była Akademia Piłkarska w Piotrkowie. W turnieju uczestniczyło dziewięć drużyn, a rywalizowali młodzi piłkarze z rocznika 2003 i młodszych. Raków w grupie finałowej wyprzedził UKS SMS Łódź oraz Mazovię Tomaszów Mazowiecki.
Kolejne miejsca zajęły: Widok Skierniewice, Varsovia Warszawa, UKS SMS II Łódź, GKS Bełchatów, APN Piotrków oraz UKS Piotrcovia.

—————————————————————————————————-

Turniej w Zawierciu
W sobotę, 7 grudnia, odbył się ogólnopolski turniej piłki nożnej Orlików, Warta Cup 2013. Zawody te przeznaczone były dla młodziutkich piłkarzy urodzonych w 2003 roku. Wszystkie spotkania rozgrywane były na hali OSiR II przy ulicy Blanowskiej 40 w Zawierciu.

W tegorocznej edycji piłkarskich zmagań wzięło udział osiem zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy. W grupie pierwszej rywalizowali młodzi zawodnicy Gwiazdy Ruda Śląska, Piasta Gliwice, Energetyka ROW Rybnik oraz KP Warty Zawiercie I. W drugiej grupie zmierzyli się ze sobą piłkarze Górnika Zabrze, Ruchu Chorzów, Rakowa Częstochowa oraz KP Warty Zawiercie II.

Klasyfikacja końcowa Turnieju Warta Cup 2013:

1. Ruch Chorzów

2. Energetyk ROW Rybnik

3. Warta Zawiercie II

4. Piast Gliwice

5. Gwiazda Ruda Śląska

6. Raków Częstochowa

7. Warta Zawiercie II

8. Górnik Zabrze

———————————————————————————————————-

Turniej w Opolu
W sobotę przez niemal 9 godzin 150 młodych piłkarzy z różnych regionów Polski rywalizowało w halowym turnieju 8-latków zorganizowanym przez Rodło Opole przy współudziale Firmy MASITA. Na parkiecie najlepszą drużyną okazała się Gwiazda Ruda Śląska. Zespół Rakowa Częstochowa zajął szóstą lokatę.

KOŃCOWA KLASYFIKACJA

1. GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA

2. MUKP DĄBROWA GÓRNICZA

3. LECH POZNAŃ

4. WISŁA KRAKÓW

5. WIDZEW ŁÓDŹ

6. GKS KATOWICE

7. RAKÓW CZĘSTOCHOWA

8. RODŁO OPOLE

9. ODRA OPOLE

10. ŚLĄSK WROCŁAW

11. PODBESKIDZIE BIELSKO BIAŁA

12. RODŁO II OPOLE

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Mecz Wisła Kraków – Raków Częstochowa w liczbach [RAPORTY]

Raków Częstochowa :Piłkarze Rakowa Częstochowa w meczu z Wisłą Kraków przebiegli łącznie 116,16 km. Największy dystans w naszej drużynie...
- Reklama -
- REKLAMA -