fbpx
wtorek, 18 maja 2021
14.1 C
Częstochowa

4 Memoriał Przemysława Kożucha – WYNIKI

- REKLAMA -
- Reklama -

W niedzielę 8.12.2012r. w Hali Polonia w Częstochowie rozegrany został 4 Memoriał Przemysława Kożucha. Tym razem w turnieju poświęconym pamięci trenera Skry o trofeum rywalizowali piłkarze urodzeni w 2004 roku i młodsi. Najlepsza okazała się drużyna Promotora Zabrze

Komplet wyników :

SKRA CZĘSTOCHOWA – GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 0 – 3
ŁKS ŁÓDŹ – AS PROGRES KRAKÓW 2 – 2
PROMOTOR ZABRZE – RUCH CHORZÓW 2 – 0
GKS BEŁCHATÓW – KORONA KIELCE 0 – 13
MAZOVIA TOMASZÓW MAZOWIECKI – SKRA CZĘSTOCHOWA 3 – 1
GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA – ŁKS ŁÓDŹ 1 – 1
AP OSTRÓW WIELKOPOLSKI – PROMOTOR ZABRZE 2 – 3
RUCH CHORZÓW – GKS BEŁCHATÓW 2 – 0
MAZOVIA TOMASZÓW MAZOWIECKI – AS PROGRES KRAKÓW 1 – 1
SKRA CZĘSTOCHOWA – ŁKS ŁÓDŹ 1 – 4
AP OSTRÓW WIELKOPOLSKI – KORONA KIELCE 0 – 0
PROMOTOR ZABRZE – GKS BEŁCHATÓW 11 – 0
AS PROGRES KRAKÓW – GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA 2 – 1
ŁKS ŁÓDŹ – MAZOVIA TOMASZÓW MAZOWIECKI 1 -2
KORONA KIELCE – RUCH CHORZÓW 9 – 0
GKS BEŁCHATÓW – AP OSTRÓW WIELKOPOLSKI 0 – 9
SKRA CZĘSTOCHOWA – AS PROGRES KRAKÓW 1 – 3
GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA – MAZOVIA TOMASZÓW MAZOWIECKI 2 – 2
PROMOTOR ZABRZE – KORONA KIELCE 1 – 0
RUCH CHORZÓW – AP OSTRÓW WIELKOPOLSKI 0 – 8

ćwierćfinał : KORONA Kielce – ŁKS Łódź 2 – 1
ćwierćfinał : AP Ostrów Wlkp. – MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki 0 – 0 k. 4 – 3

półfinał : PROGRESS Kraków – KORONA Kielce 3 – 2
półfinał : PROMOTOR Zabrze – AP Ostrów WLKP. 3 – 1

MECZ O IX MIEJSCE : SKRA Częstochowa – GKS Bełchatów 8 – 0
MECZ O VII MIEJSCE : GWIAZDA Ruda Śląska – RUCH Chorzów 4 – 0
MECZ O V MIEJSCE : ŁKS Łódź – MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki 0 – 0 k. 1 – 2
MECZ O III MIEJSCE : KORONA Kielce – AP Ostrów WLKP. 3 – 0
FINAŁ : PROMOTOR Zabrze – PROGRESS Kraków 4 – 1

KOŃCOWA KLASYFIKACJA TURNIEJU – IV Memoriał im. Przemysława Kożucha

1 PROMOTOR ZABRZE

(T. Okulicki, J. Podlewski, M. Sibik, Sz. Kwietniowski, W. Lembryk, T. Macha, E. Szymański, F. Stachoń, M. Łysakowski, W. Chojnicki, J. Rzenno)

2 AS PROGRES KRAKOW

(K. Jagielski, K. Ciastoń, B. Bogusz, B. Wolański, P. Gibadło, J. Mróz, E. Sikora, M. Kuderski, K. Przybyło, F. Jania, M. Świercz)

3 KORONA KIELCE

(B. Zapała, O. Tomasik, R. Sewerus, B. Ciołak, K. Konieczny, B. Jaszczuk, I. Kaczmarski, K. Jaliński, A. Wiwarski, K. Głowacki, M. Matusiewicz, N. Niebudek)

4 AP OSTRÓW WIELKOPOLSKI

(O. Fengler, Sz. Góreczny, W. Górecki, A. Matuszak, W. Jarosik, M. Langner, M. Anioł, K. Zdunek)
5 MAZOVIA TOMASZÓW MAZOWIECKI
(M. Reszka, M. Klimek, K. Witkowski, P. Żak, J. Mąkola, P. Bąk, J. Ćwiek, W. Widera, A. Butienko, N. Jagodziński)

6 ŁKS ŁÓDŹ

(A. Kułakowski, A. Woźniakowski, H. Pilarz, Sz. Mirowski, N. Darnowski, A. Olczak, A. Kubczak, K. Popławski, A. Sosnowski, O. Barański, K. Siniarski)

7 GWIAZDA RUDA ŚLĄSKA

(B. Rosół, K. Mirosławski, P. Mieszczanin, W. Skroch, Ł. Romaniuk, K. Bąk, M. Jaskulski, J. Myśliwczyk, J. Bańczyk, P. Bańczyk, O. Płonka)

8 RUCH CHORZÓW

(A. Otto, D. Paprotny, K. Korczak, A. Słatkowski, Ł. Sobek, P. Kendzia, M. Pękała, J. Kudlak, D. Brzoza, Ł. Trzebińczyk)

9 SKRA CZĘSTOCHOWA

(P. Ząbkowski, I. Serwaciński, F. Kupczyk, K. Zymek, M. Lasoń, M. Malczewski, F. Zbrojkiewicz, O. Krawczyk, I. Weżgowiec, M. Dawiskiba, K. Sroka, F. Słabosz)

10 GKS BEŁCHATÓW
(M. Bochman, P. Dobrakowski, E. Dolata, T. Grzelak, P. Jurczyk, F. Makowski, B. Rzepczyński, S. Metelski, M. Sokołowski, J. Tokarczyk, D. Tumangan, A. Zakrzewski)

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

MIĘDZY WIERSZAMI #13 | Pogoń Szczecin – Raków Częstochowa 1:3

MIĘDZY WIERSZAMI #13 | Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa 1:3Sezon 2020/21 zakończyliśmy wyjazdowym zwycięstwem w meczu z...
- Reklama -
- REKLAMA -