fbpx
sobota, 17 kwietnia 2021
14.1 C
Częstochowa

GKS Katowice i Chemik Kędzierzyn-Koźle zagrają na „Piłkarskiej Gwiazdce”

- REKLAMA -
- Reklama -

GKS Katowice i Chemik Kędzierzyn – Koźle to dwie drużyny, które uzupełnią stawkę zespolów rywalizujących podczas tegorocznej „Piłkarskiej Gwiazdki” (22. grudnia). Pewny jest także występ Rakowa i drużyny Rakowa złożonej z byłych piłkarzy, grających obecnie w ekstraklasie.

W tym roku organizatorzy „Piłkarskiej Gwiazdki” postanowili odświeżyć nieco formułę imprezy i do udziału w turnieju zaprosili dwie drużyny ligowe. Zaproszenie przyjął pierwszoligowy GKS Katowice oraz Chemik Kędzierzyn-Koźle. – Chcieliśmy zmienić formułę turnieju i cieszę się, że nam to się udało. Zaprosiliśmy dwie drużyny, które myślę że uatrakcyjnią zmagania drużyn na parkiecie – zaznacza prezes Rakowa Krzysztof Kołaczyk. Szef klubu z Limanowskiego liczy, że na wysokości zadania staną także kibice, którzy stworzą wyjątkową atmosferę.

W turnieju weźmie udział sześć drużyn. Oprócz GKS i Chemika, pojawią się również dwie drużyny Rakowa. Pierwsza z nich będzie złożona z piłkarzy z obecnej kadry zespołu, a druga z zawodników w przeszłości grających w Rakowie, a obecnie w ekstraklasie. – Dopinamy szczegóły związane jeszcze z dwoma drużynami. Zespoły te stworzą goście zaproszeni na turniej. O nazwiskach za wcześnie jeszcze mówić. Jeśli tylko będziemy mieć ostateczne potwierdzenia, to na pewno o tym poinformujemy – zdradził nam Kołaczyk.

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Daniel Stefański sędzią meczu z Lechem Poznań

Raków Częstochowa :Pochodzący z Bydgoszczy Daniel Stefański poprowadzi sobotnie spotkanie 25. kolejki PKO Ekstraklasy z Lechem Poznań. ...
- Reklama -
- REKLAMA -