fbpx
czwartek, 22 kwietnia 2021
14.1 C
Częstochowa

Dla nich liczy się… „Przyjaźń, piłka, zabawa”!

- REKLAMA -
- Reklama -

Na świetny pomysł wpadli trenerzy i rodzice dziewięciolatków trenujących w Rakowie, którzy zorganizowali wspólne spotkanie mikołajkowe. Spotkanie toczyło się w myśl dewizy tej grupy chłopców: „Przyjaźń, piłka, zabawa”.
Drużynę prowadzą trenerzy Norbert Janusz i Krzysztof Kościański. Grupa liczy trzydziestu sześciu zawodników i osiąga imponujące wyniki zarówno w Częstochowie, jak i w naszym regionie. Z sukcesami wracają także z ogólnopolskich, często mocno obsadzonych turniejów. Dzięki systematycznej pracy szkoleniowców, zaangażowaniu rodziców i wsparciu firmy Sky Pharmacology, młodzi piłkarze otrzymali ostatnio w nagrodę sprzęt piłkarski. – Wypada tylko się cieszyć z zaangażowania wielu osób zgromadzonych wokół młodych zawodników Rakowa i życzyć sobie, by ich współpraca z klubem dalej układała się wzorowo – zaznacza prezes Rakowa Krzysztof Kołaczyk.

Na początku stycznia, zespół z rocznika 2004 weźmie udział w organizowanym przez nasz klub turnieju Raki Cup. W pomoc przy organizacji zaangażowali się także rodzice dziewięciolatków. W tegorocznej edycji oprócz Rakowa pojawią się m.in.: Piast Gliwice, Zagłębie Sosnowiec, czy Korona Kielce. Sponsorem tytularnym została firma Exact Systems. Dodatkowym urozmaiceniem turnieju będzie mecz, w którym zmierzą się drużyny Exact Systems 54 i reprezentacja kibiców Rakowa ze Stowarzyszenia „Wieczny Raków”. Przewidziane jest także wiele innych atrakcji dla dzieci i dorosłych oraz wizyty zaproszonych gości znanych z boisk ekstraklasy.

—– Raków 2004

—– Exact Systems Raki Cup 2014

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

W Katowicach nie będziemy faworytem – zapowiedź meczu GKS – Skra

Skra Częstochowa :W końcu po kilku dniach odpoczynku, bez czterech podstawowych zawodników i po trzech porażkach z rzędu. W...
- Reklama -
- REKLAMA -