fbpx
niedziela, 11 kwietnia 2021
14.1 C
Częstochowa

Kolejna gwiazda na „Gwiazdkę”!

- REKLAMA -
- Reklama -

Organizatorzy „Piłkarskiej Gwiazdki” obiecywali akcent muzyczny i słowa dotrzymują! Tegoroczną imprezę, uświetni koncert zespołu SHAMBOO, który promuje płytę „Tata” nagraną wspólnie z Muńkiem Staszczykiem.
Odświeżona formuła Piłkarskiej Gwiazdki, wymaga od organizatorów dbałości o każdy, nawet najmniejszy szczegół imprezy. Tym bardziej, że po raz pierwszy w historii odbędzie się w nowej hali na Zawodziu. Podjęto więc decyzję, że oprócz emocji związanych z rywalizacją drużyn na parkiecie, pojawi się także akcent muzyczny. Wybór padł na koncert SHAMBOO, który mocno związany jest z dzielnicą Raków. W tym roku, na rynku muzycznym pojawiła się płyta tego zespołu „Tata”, nagrana wspólnie z liderem i założycielem T.LOVE – Muńkiem Staszczykiem. – Muzyka jest energetyczna z elementami regionalnego patriotyzmu. Płyta charakteryzuje nas samych jako częstochowian przez duże „C” – powiedział Maciej Maślikowski, lider SHAMBOO na łamach miesięcznika „Jasne, że Częstochowa”.

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

„Zabrakło szczęścia, które mieliśmy wcześniej” – Dominik Smykowski po meczu ze Stalą – VIDEO

Skra Częstochowa :Młody pomocnik dołączył do naszej drużyny zimą na zasadzie wypożyczenia z Warty Poznań. W końcówce sobotniego starcia...
- Reklama -
- REKLAMA -