fbpx
poniedziałek, 17 maja 2021
14.1 C
Częstochowa

Organizacja wejścia na „Piłkarską Gwiazdkę” i … specjalny autobus!

- REKLAMA -
- Reklama -

Publikujemy kolejne ważne informacje organizacyjne dotyczące „Piłkarskiej Gwiazdki” (niedziela 22 grudnia 2013 r. g.16:00)
Organizacja wejścia na „Piłkarską Gwiazdkę”
W związku z tym, że tegoroczna „Piłkarska Gwiazdka” odbędzie się po raz pierwszy w Hali Sportowej Częstochowa przy ul. Żużlowej 4, publikujemy garść najistotniejszych informacji, dotyczących rozmieszczenia wejść na obiekt oraz kas biletowych, które będą czynne od godz. 15:00.

1) Kasy biletowe oraz wejście dla:

– osób posiadających bilety oraz małoletnich do 10 roku życia pod ich opieką

– grup zorganizowanych z klubów sportowych

– grup zorganizowanych z placówek oświatowych i wychowawczych

2) Wejście dla:

– gości specjalnych posiadających zaproszenia

– przedstawicieli mediów za okazaniem legitymacji prasowej

– zawodników wraz z rodzicami z grup młodzieżowych Rakowa i APN posiadających wejściówki na imprezę

Początek imprezy o godzinie 16:00.

————————————————————————————————-

Specjalny autobus na „Piłkarską Gwiazdkę”
Z myślą o kibicach, którzy niedzielne popołudnie i wieczór zamierzają spędzić na „Piłkarskiej Gwiazdce, zostanie uruchomiona dodatkowa linia autobusowa numer 99. Początek trasy wyznaczono na przystanek przy ul. Kukuczki, w dzielnicy „Północ”.

Wybór trasy nie jest przypadkowy. Autobusy są zorganizowane głównie z myślą o mieszkańcach osiedli gorzej skomunikowanych z dzielnicą „Zawodzie” i Halą Sportową Częstochowa.

ROZKŁAD JAZDY DWÓCH KURSÓW LINII NR 99 (niedziela, 22. grudnia 2013 r.)

0 | KUKUCZKI | 14:54 | 15:44 |

1 | WITOSA | 14:55 | 15:45 |

2 | KOSMOWSKIEJ | 14:56 | 15:46 |

3 | STARZYŃSKIEGO | 14:57 | 15:47 |

4 | MICHAŁOWSKIEGO | 14:58 | 15:48 |

5 | SCHILLERA | 14:59 | 15:49 |

6 | IWASZKIEWICZA | 15:00 | 15:50 |

7 | PROMENADA NIEMENA | 15:02 | 15:52 |

8 | HALA POLONIA | 15:04 | 15:54 |

9 | DOMY STUDENCKIE | 15:05 | 15:55

10 | MARKET OBI | 15:07 | 15:57

11 | KOMENDA MIEJSKA POLICJI | 15:09 | 15:59

12 | ALEJA JANA PAWŁA II | 15:11 | 16:01

13 | RONDO TRZECH KRZYŻY | 15:12 | 16:02

14 | STARY RYNEK | 15:14 | 16:04

15 | HALA SPORTOWA | 15:20 | 16:10

* przewóz odbywa się na podstawie biletów komunikacji miejskiej zgodnie z obowiązującą taryfą. W autobusie należy zachować skasowany bilet

* odwóz po zakończeniu meczu zapewnią dwa autobusy przegubowe na odcinku Hala Sportowa – Plac Daszyńskiego, odjazdy z przystanku przy ul. Żużlowej około 20.00 i 20.30

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Dziękujemy za najlepsze lata w historii!

Raków Częstochowa :...
- Reklama -
- REKLAMA -