fbpx
czwartek, 22 kwietnia 2021
14.1 C
Częstochowa

Mieli frajdę bo potrenowali z piłkarzami ekstraklasy!

- REKLAMA -
- Reklama -

W dniu 24.12.2013 na wigilijny trening UKS-u Raków Częstochowa zostali zaproszeni wychowankowie trenerów Zbigniewa Dobosza i Roberta Olbińskiego: Mateusz Zachara (Górnik Zabrze), Maciej Gajos (Jagiellonia Białystok), Artur Lenartowski (Korona Kielce), Piotr Malinowski (Podbeskidzie Bielsko-Biała).
Na początku treningu zaproszeni goście dołączyli do najstarszej grupy rocznika 1999/2000, gdzie rozwiązywali treningowe „rebusiki” pod bacznym okiem trenera Dobosza i Olbińskiego.

Natomiast młodsi adepci klubu pełni koncentracji rozgrzewali się i trenowali przed tym, co miało ich spotkać na koniec :-). Po rozwiązanych „rebusikach” przygotowanych jak zawsze przez trenera Dobosza, mogliśmy podziwiać zaproszonych gości w grze. Gdy zakończyła się owa gra, zawodnikom ekstraklasy przyszło zagrać z najmłodszymi zawodnikami UKS-u. Na koniec do głosu doszli fotoreporterzy, którzy cyfrowo uwiecznili to historyczne, pełne wzruszeń spotkanie.

– Zobacz zdjęcia (cz.1)

– Zobacz zdjęcia (cz.2)

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Konferencja prasowa przed meczem ze Śląskiem Wrocław

Raków Częstochowa :Zapraszamy do wysłuchania konferencji prasowej z udziałem trenera Marka Papszuna poświęconej piątkowemu meczowi ze Śląskiem Wrocław. ...
- Reklama -
- REKLAMA -