fbpx
czwartek, 22 kwietnia 2021
14.1 C
Częstochowa

Młodzi adepci futbolu zagrają w Olsztynie

- REKLAMA -
- Reklama -

Już w najbliższy weekend w hali sportowej w Olsztynie kCzęstochowy odbędzie się Jurajski Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej KKF Cup rocznik 2003r. Organizatorami zmagań młodych adeptów futbolu są Salon Piłkarski KKF oraz Uczniowski Klub Sportowy Olimpijczyk Częstochowa.
Początek zaplanowano na godzinę 9.00. Finały i mecze o poszczególne miejsca zostaną rozegrane w niedzielę. Więcej informacji można również znaleźć na oficjalnej stronie turnieju jurajski.manifo.com.

Patronat nad całym cyklem turniejów objęli Wójt Gminy Olsztyn Tomasz Kucharski, Przewodniczący Zarządu Związku Gmin Jurajskich Adam Markowski oraz Prezes Zarządu Podokręgu Częstochowa Cezary Suchan.

Jest to jeden z trzech zaplanowanych turniejów w krótkim odstępie czasowym , wszystkie zostały zaplanowane na dwa dni oraz zagra w nich po 20 zespołów z całego kraju. Impreza ma na celu popularyzację piłki nożnej wśród najmłodszych oraz pokazanie gościom walorów Jury Krakowsko – Częstochowskiej. Na początek przystąpią drużyny z rocznika 2003r, które w najbliższy weekend zagrają o puchary, pamiątkowe medale i nagrody przygotowane przez organizatorów.

Na pewno nie zabraknie emocji, ładnych bramek, w imieniu organizatorów zapraszamy w najbliższy weekend do Olsztyna.

Organizujemy cykl turniejów z myślą o dzieciach, chcemy też promować nasze ładne Jurajskie tereny, mamy nadzieję że imprezy będą się odbywały cyklicznie co roku – powiedział nam pomysłodawca i jeden z organizatorów Paweł Gzieło.

W turnieju zagrają APN Raków Częstochowa, Sandecja Nowy Sącz, Unia Warszawa, Skra Częstochowa , Ajaks Częstochowa, Orzeł Konopiska, UKS Raków Częstochowa, UKS SAP Brzeg, FC Wrocław Academy, LKS Kamienica Polska, OKS Olesno, Progres Kraków i inne zespoły z naszego regionu i z kraju.

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Konferencja prasowa przed meczem ze Śląskiem Wrocław

Raków Częstochowa :Zapraszamy do wysłuchania konferencji prasowej z udziałem trenera Marka Papszuna poświęconej piątkowemu meczowi ze Śląskiem Wrocław. ...
- Reklama -
- REKLAMA -