fbpx
niedziela, 11 kwietnia 2021
14.1 C
Częstochowa

Kolejny turniej w Olsztynie dla młodych piłkarzy

- REKLAMA -
- Reklama -

W weekend 8/9 lutego w Hali Sportowej w Olsztynie/k Częstochowy odbędzie się Jurajski Ogólnopolski Halowy Turniej Piłki Nożnej KKF CUP. W dwudniowej imprezie weźmie udział 14 zespołów.
Uczestnicy:

Raków II Częstochowa

Podokręg Częstochowa

AS Progres I Kraków

AS Progres II Kraków

Unia Warszawa

Lechia Dzierżoniów

Raków I Częstochowa

Ajaks Częstochowa

Mechanik Radomsko

KS Panki

Warta Zawiercie

Parafialny Klub Sportowy Danków

Górnik Jaworzno

Podział na grupy:

Gr. A

Raków I Częstochowa

Ajaks Częstochowa

Mechanik Radomsko

KS Panki

Warta Zawiercie

Parafialny Klub Sportowy Danków

Górnik Jaworzno

Gr. B

Raków II Częstochowa

Podokręg Częstochowa

AS Progres I Kraków

AS Progres II Kraków

Unia Warszawa

Lechia Dzierżoniów

Harmonogram:

Sobota

9.00 Raków I Częstochowa – Warta Zawiercie

9.15 Mechanik Radomsko – KS Panki

9.30 Ajaks Częstochowa – Górnik Jaworzno

9.45 Parafialny Klub Sportowy Danków – Warta Zawiercie

10.00 Raków I Częstochowa – KS Panki

10.15 Mechanik Radomsko – Górnik Jaworzno

10.30 Ajaks Częstochowa – Parafialny Klub Sportowy Danków

10.45 Warta Zawiercie – KS Panki

11.00 Raków I Częstochowa – Górnik Jaworzno

11.15 Ajaks Częstochowa – Mechanik Radomsko

11.30 Parafialny Klub Sportowy Danków – KS Panki

11.45 Warta Zawiercie – Górnik Jaworzno

12.00 Mechanik Radomsko – Raków I Częstochowa

12.15 Ajaks Częstochowa – KS Panki

12.30 Parafialny Klub Sportowy Danków – Górnik Jaworzno

12.45 Warta Zawiercie – Mechanik Radomsko

13.00 Raków I Częstochowa – Ajaks Częstochowa

13.15 Parafialny Klub Sportowy Danków – Mechanik Radomsko

13.30 Górnik Jaworzno – KS Panki

13.45 Ajaks Częstochowa – Warta Zawiercie

14.00 Parafialny Klub Sportowy Danków – Raków I Częstochowa

14.15 Raków II Częstochowa –

14.30 Progres I Kraków – Progres II Kraków

14.45 Podokręg Częstochowa – Lechia Dzierżoniów

15.00 Unia Warszawa –

15.15 Raków II Częstochowa – Progres II Kraków

15.30 Progres I Kraków – Lechia Dzierżoniów

15.45 Podokręg Częstochowa – Unia Warszawa

16.00 Progres II Kraków –

16.15 Raków II Częstochowa – Lechia Dzierżoniów

16.30 Podokręg Częstochowa – Progres I Kraków

16.45 Unia Warszawa – Progres II Kraków

17.00 Lechia Dzierżoniów –

17.15 Progres I Kraków – Raków II Częstochowa

17.30 Podokręg Częstochowa – Progres II Kraków

17.45 Unia Warszawa – Lechia Dzierżoniów

18.00 AS Progres I Kraków –

18.15 Raków II Częstochowa – Podokręg Częstochowa

18.30 Unia Warszawa – Progres I Kraków

18.45 Lechia Dzierżoniów – Progres II Kraków

19.00 Podokręg Częstochowa –

19.15 Unia Warszawa – Raków II Częstochowa

W niedzielę dokończenie turnieju i mecze o końcową kolejność.

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

„Zabrakło szczęścia, które mieliśmy wcześniej” – Dominik Smykowski po meczu ze Stalą – VIDEO

Skra Częstochowa :Młody pomocnik dołączył do naszej drużyny zimą na zasadzie wypożyczenia z Warty Poznań. W końcówce sobotniego starcia...
- Reklama -
- REKLAMA -