fbpx
czwartek, 22 kwietnia 2021
14.1 C
Częstochowa

[VIDEO] Adrian Franc wygrał konkurs „Triki piłkarskie na Stadionie Narodowym”

- REKLAMA -
- Reklama -

26 lutego na Stadionie Narodowym w Warszawie odbył się finał konkursu „Triki Piłkarskie na Stadionie Narodowym” organizowanego przez Polski Związek Piłki Nożnej. W konkursie nie zabrakło akcentu częstochowskiego w osobie Adriana Franca z ekipy freestyle football – R-Style, który ostatecznie przekonał do siebie komisję i wygrał cały konkurs!25 zawodników wyłonionych drogą eliminacji internetowych, polegających na przesłaniu krótkiego nagrania ze swoimi umiejętnościami robienia trików z piłką wystartowało w wielkim finale!

Zmagania finałowe polegały na zaprezentowaniu 2 minutowego pokazu swoich umiejętności trikowania, który oceniała specjalna komisja konkursowa na czele której zasiadał 40-krotny reprezentant Polski – Tomasz Iwan!

Po nagrodzeniu zwycięzców, wszyscy finaliści wzięli udział w zwiedzaniu Stadionu Narodowego, gdzie czekała ich dodatkowa niespodzianka w postaci biletów na towarzyski mecz Polska – Szkocja.

Więcej informacji na temat działań R-Style Freestyle Football
https://www.facebook.com/RSTYLEFREESTYLEFOOTBALL
www.r-style.pl

Źródło foto: https://www.facebook.com/LaczyNasPilka

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

W Katowicach nie będziemy faworytem – zapowiedź meczu GKS – Skra

Skra Częstochowa :W końcu po kilku dniach odpoczynku, bez czterech podstawowych zawodników i po trzech porażkach z rzędu. W...
- Reklama -
- REKLAMA -