fbpx
piątek, 23 kwietnia 2021
14.1 C
Częstochowa

[VIDEO] Po takiej prezentacji … nic tylko wygrywać mecze!

- REKLAMA -
- Reklama -

W czwartkowy wieczór w Cinema City Wolność obył się event „NOWY RAKÓW, DRUGA POŁOWA”. W sobotę podopieczni trenera Jerzego Brzęczka zagrają już o pierwsze wiosenne punkty.
W czwartkowy wieczór jedna z sal kinowych w Cinema City Wolność wypełniła się po brzegi. Odbywała się tutaj bowiem prezentacja drużyny Rakowa, która już w sobotę meczem z Ruchem Zdzieszowice rozpocznie zmagania o wiosenne II-ligowe punkty. To był niejako ostatni punkt tego eventu. Wcześniej prezes Rakowa Krzysztof Kołaczyk nawiązał do początkowych dużych problemów finansowych klubu z których przy pomocy wielu osób powoli i mozolnie udaje się krok po kroku wychodzić. Później Michał Świerczyński przedstawił wizualizację i pomysł budowy nowego stadionu Rakowa na Lisińcu, który miałby być obiektem reprezentacyjnym miasta i z którego mogłyby korzystać inne drużyny. Było też o piłce młodzieżowej, były fragmenty meczu Rakowa z Wisłą Kraków w ramach Jubileuszu Klubu z Limanowskiego, były fragmenty meczu o awans do III ligi z Koszarawą Żywiec przy 10 tysiącach ludzi. Nie zabrakło także podziękowań dla wszystkich , którzy tworzyli i tworzą historię Rakowa – piłkarzy, trenerów, działaczy, sponsorów oraz kibiców bez których trudno wyobrazić sobie fantastyczną atmosferę na trybunach. Po takiej prezentacji jaką widzieliśmy w Cinema City nic tylko wygrywać mecze czego serdecznie życzymy piłkarzom Rakowa !!!

Zapraszamy do obejrzenia obszernych fragmentów eventu „NOWY RAKÓW< DRUGA POŁOWA"
Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Zasłużony klub, którego ambicje sięgają niezwykle wysoko. Przedstawiamy GKS Katowice

Skra Częstochowa :Już w najbliższą sobotę piłkarze naszej drużyny spróbują przełamać niekorzystną serię trzech porażek z rzędu. Podopieczni Marka...
- Reklama -
- REKLAMA -