fbpx
sobota, 17 kwietnia 2021
14.1 C
Częstochowa

„Estimo Cup 2014” : kolejne finały, kolejni zwycięzcy!

- REKLAMA -
- Reklama -

W sobotę 22 marca w Hali Sportowej Częstochowa przy ulicy Żużlowej odbyły się kolejne dwa turnieje finałowe „Estimo Cup 2014”. Tym razem rywalizowano w kategoriach Młodzików i Orlików. Organizatorem zmagań był Podokręg Częstochowa.
Turniej finałowy II halowych mistrzostw Podokręgu Częstochowa
Kategoria : Młodziki

1 9:00 9:10 UKS RAKÓW Częstochowa – AJAKS Częstochowa 1-0

2 9:10 9:20 POLONIA Poraj – LISWARTA Krzepice 1-0

3 9:25 9:35 GMINA Kłomnice – RAKÓW Częstochowa 0-1

4 9:35 9:45 SOKÓŁ Olsztyn – POGOŃ Kamyk 0-1

5 9:50 10:00 UKS RAKÓW Częstochowa – LISWARTA Krzepice 0-0

6 10:00 10:10 AJAKS Częstochowa – POLONIA Poraj 1-0

7 10:15 10:25 GMINA Kłomnice – POGOŃ Kamyk 1-0

8 10:25 10:35 RAKÓW Częstochowa – SOKÓŁ Olsztyn 5-0

9 10:40 10:50 UKS RAKÓW Częstochowa – POLONIA Poraj 0-0

10 10:50 11:00 AJAKS Częstochowa – LISWARTA Krzepice 1-1

11 11:05 11:15 GMINA Kłomnice – SOKÓŁ Olsztyn 0-0

12 11:15 11:25 POGOŃ Kamyk – RAKÓW Częstochowa 0-4

Półfinały :

13 11:30 11:40 UKS RAKÓW Częstochowa – GMINA Kłomnice 1-1 karne 2-0

14 11:40 11:50 RAKÓW Częstochowa – AJAKS Częstochowa 2-0

Mecz o 3 miejsce :

15 11:55 12:05 GMINA Kłomnice – AJAKS Częstochowa 1-0

Mecz o 1 miejsce :

16 12:05 12:15 UKS RAKÓW Częstochowa – RAKÓW Częstochowa 0-0 karne 1-2

Najlepszy bramkarz – Damian GĄTKIEWICZ – RAKÓW Częstochowa

Najlepszy strzelec – Kacper GZIEŁO – RAKÓW Częstochowa

Najlepszy zawodnik – Natan ŚPIEWAK – UKS RAKÓW Częstochowa

——————————————————————————————————————————

Turniej finałowy II halowych mistrzostw Podokręgu Częstochowa
Kategoria : Orliki

1 13:00 13:10 UKS MOSiR Myszków – UKS RAKÓW Częstochowa 1 – 2

2 13:10 13:20 SOKÓŁ Wręczyca – VICTORIA Częstochowa 0 – 0

3 13:25 13:35 POLONIA Poraj -GMINA Kłomnice 1 – 0

4 13:35 13:45 K.S. PANKI – SKRA Częstochowa 0 – 0

5 13:50 14:00 UKS MOSiR Myszków – SOKÓŁ Wręczyca 1 – 0

6 14:00 14:10 UKS RAKÓW Częstochowa – VICTORIA Częstochowa 4 – 0

7 14:15 14:25 POLONIA Poraj – K.S. PANKI 0 – 1

8 14:25 14:35 GMINA Kłomnice – SKRA Częstochowa 0 – 0

9 14:40 14:50 UKS MOSiR Myszków – VICTORIA Częstochowa 0 – 2

10 14:50 15:00 UKS RAKÓW Częstochowa – SOKÓŁ Wręczyca 3 – 1

11 15:05 15:15 POLONIA Poraj SKRA – Częstochowa 0 – 2

12 15:15 15:25 GMINA Kłomnice – K.S. PANKI 0 – 0

Półfinały :

13 15:30 15:40 UKS RAKÓW Częstochowa – K.S. PANKI 0 – 0 karne 2 – 0

14 15:40 15:50 SKRA Częstochowa – VICTORIA Częstochowa 2 – 0

Mecz o 3 miejsce :

15 15:55 16:05 K.S. PANKI – VICTORIA Częstochowa 1 – 0

Mecz o 1 miejsce :

16 16:05 16:15 UKS RAKÓW Częstochowa – SKRA Częstochowa 1 – 1 karne 3 – 2

Najlepszy bramkarz – Bartosz PALIWODA – VICTORIA Częstochowa

Najlepszy strzelec – Oliwer SUKIENNICKI – UKS RAKÓW Częstochowa

Najlepszy zawodnik – Dominik GAWĘDA – SKRA Częstochowa

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Daniel Stefański sędzią meczu z Lechem Poznań

Raków Częstochowa :Pochodzący z Bydgoszczy Daniel Stefański poprowadzi sobotnie spotkanie 25. kolejki PKO Ekstraklasy z Lechem Poznań. ...
- Reklama -
- REKLAMA -