fbpx
czwartek, 22 kwietnia 2021
14.1 C
Częstochowa

„Okręgówka” : Hit w Poraju ! Polonia – Sparta Lubliniec

- REKLAMA -
- Reklama -

Mecz rundy wiosennej, mecz sezonu – może i tak ale bez względu na wynik sprawa zajęcia I miejsca w „okręgówce” nadal będzie otwarta.
Sprawa zajęcia I miejsca nadal będzie otwarta bo do końca rozgrywek zostanie jeszcze 11 kolejek.
Pogdybać jednak zawsze możemy i …. jak wygra Polonia Poraj to będzie miała nad Spartą Lubliniec oprócz 4-ch punktów przewagi także lepszy bilans bezpośrednich meczów. Przy remisie w tabeli nic się nie zmieni – zostanie 1 punkt przewagi Polonii i lepszy bilans meczów bezpośrednich ( w rundzie jesiennej Sparta przegrała u siebie z Polonią 0:2). Przy wygranej Sparty będziemy mieli zmianę lidera w tabeli i 2 punkty przewagi piłkarzy z Lublińca, a w zależności jaki będzie wynik tej sobotniej potyczki zmienić się także może bilans bezpośrednich meczów pomiędzy tymi drużynami.
Mecz bez wątpienia zapowiada się bardzo ciekawie i emocji z pewnością nie zabraknie.

Nieco w cieniu meczu w Poraju rozgrywane będą pozostałe mecze 19 kolejki rozgrywek – chociaż wyjątkowo będzie to prawdziwie weekendowa kolejka. 4 mecze zostaną rozegrane w sobotę, a 4 pozostałe w niedzielę.

– Zobacz aktualną tabelę oraz zestaw par 19 kolejki częstochowskiej „okręgówki”

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Konferencja prasowa przed meczem ze Śląskiem Wrocław

Raków Częstochowa :Zapraszamy do wysłuchania konferencji prasowej z udziałem trenera Marka Papszuna poświęconej piątkowemu meczowi ze Śląskiem Wrocław. ...
- Reklama -
- REKLAMA -