fbpx
piątek, 23 kwietnia 2021
14.1 C
Częstochowa

III liga : jeszcze tylko 2 ważne mecze w sezonie zasadniczym i potem dopiero….

- REKLAMA -
- Reklama -

…zaczną się emocje o wygranie grupy finałowej III ligi opolsko-śląskiej. Póki co częstochowską Skrę czeka w sobotę trudny bój w Bytomiu z Szombierkami.
Dlaczego trudny bój ?
Obojętnie w jakiej się gra lidze każda drużyna wyjątkowo się spręża na lidera tabeli. Szombierki mimo, że nie mają już szans na grę w grupie finałowej III ligi opolsko-śląskiej z pewnością będą chciały w meczu ze „skrzakami” pokazać się z jak najlepszej strony. Z kolei dla Skry bardzo duże znaczenie mają w ostatnich 2-ch kolejkach sezonu zasadniczego ewentualne 2 zwycięstwa. Związane jest to z późniejszym bilansem punktowym z jakim podopieczni trenera Jana Wosia zaczną rozgrywki w grupie finałowej grającej o wywalczenie miejsca w barażach o awans do II ligi.
Tak czy inaczej zarówno w Bytomiu jaki i tydzień później w Częstochowie (mecz z Górnikiem Wesoła) szykują się spore emocje. Oby z „happy endem” dla „skrzaków”.

– Zobacz aktualną tabelę oraz zestaw par 21 kolejki III ligi opolsk-śląskiej

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Zasłużony klub, którego ambicje sięgają niezwykle wysoko. Przedstawiamy GKS Katowice

Skra Częstochowa :Już w najbliższą sobotę piłkarze naszej drużyny spróbują przełamać niekorzystną serię trzech porażek z rzędu. Podopieczni Marka...
- Reklama -
- REKLAMA -