fbpx
sobota, 10 kwietnia 2021
14.1 C
Częstochowa

[VIDEO] – w Lidze Amatorów ZC „Michaś” jest o krok od kolejnego tytułu

- REKLAMA -
- Reklama -

Sześć kolejnych punktów dopisała w zeszłym tygodniu do swojego konta drużyna ZC Michaś. Wszystko dzięki dwóm, wysokim zwycięstwom z Jagiellończykami i Klubem 54 Exact Systems.



Jak twierdzi jednak opiekun „cukierników” – Rober Mróz, zwycięstwa te wcale nie przychodzą im łatwo. „Od kilku kolejek męczymy się w pierwszych połowach meczy bo nie potrafimy wykorzystać swojej przewagi nad przeciwnikiem i dopiero po przerwie odnajdujemy gdzieś swoją skuteczność”. Trzeba jednak przyznać, że mimo tych „problemów” dorobek punktowy drużyny broniącej tytułu mistrzowskiego jest imponujący. Na cztery spotkania jakie pozostały im do rozegrania w tym sezonie, mają 11 pkt. przewagi nad drugim Inprobud-em. Co ciekawe to właśnie piątkowy mecz pomiędzy ZC Michaś a Inprobud-em na pięć kolejek przed końcem sezonu może przypieczętować kolejne mistrzostwo w ALPN dla ZC Michaś. Poczekajmy jednak do piątku bo Inprobud na pewno zrobi wszystko aby ich przeciwnicy poczekali jeszcze z fetowaniem mistrzostwa.

Oprócz wyżej wspomnianego hitu kolejki ciekawie w tym tygodniu zapowiadają się również poniedziałkowy mecz pomiędzy SGP i Meblodrew-em oraz środowe starcie Jagiellończyków z Koralem Kłobuck.

Zapraszamy na Miejski Stadion Piłkarski „Raków”.

Terminy 17 kolejki spotkań:

12.05

godz. 19.00 SGP – Meblodrew

godz. 20.30 Drog Bud – Azzarro

14.05

godz. 19.00 Jagiellończycy – Koral Kłobuck

16.05

godz. 19.00 Inprobud – ZC Michaś

godz. 20.30 Klub 54 Exact Systems – Dawid

– Zobacz aktualną tabelę Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Mecz Wisła Kraków – Raków Częstochowa w liczbach [RAPORTY]

Raków Częstochowa :Piłkarze Rakowa Częstochowa w meczu z Wisłą Kraków przebiegli łącznie 116,16 km. Największy dystans w naszej drużynie...
- Reklama -
- REKLAMA -