RKS Raków – Zagłębie Sosnowiec 3:1 (1:1)

9910-RKS_Rakow_Zaglebie_Sosnowiec_3_1_1_1

Po niezwykle emocjonującym meczu Raków wygrał z Zagłębiem Sosnowiec 3:1. Wynik już w pierwszej minucie spotkania otworzył Damian Byrtek, który zdobył bramkę strzałem z głowy po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Tak optymistyczny wynik pozwala nam dalej być w grze w walce o utrzymanie w drugiej lidze. Częstochowa, 24 maja – godzina 17.00

1:0 Byrtek (1` asysta Lenkiewicz)

1:1 Szatan (23`)

2:1 Retlewski (50` asysta Lenkiewicz)

3:1 Lenkiewicz (75` z rzutu wolnego)

SĘDZIOWAŁ: Kornel Paszkiewicz (Wrocław) ŻÓŁTE KARTKI: Góra, Buczkowski, Lenkiewicz (RKS Raków), Jankowski, Ostroushko CZERWONE KARTKI: Ostroushko (za dwie żółte)

RKS Raków : Wróbel – Buczkowski, Byrtek, da Silva, Góra (85` Pląskowski) – Napora (83` Soczyński), Brzęczek (69` Vitinho), Stefanowicz, Diogo, Lenkiewicz (80` Ogłaza) – Retlewski

Zagłębie Sosnowiec: Struski – Ninković, Kursa, Sierczyński, Wrzesień, Jankowski (63` Mizgała), Szatan, Arłukowicz (75` Sadowski), Tylec (75` Grudniewski), Grube ( 46` Wojcieszyński), Ostroushko