fbpx
piątek, 23 kwietnia 2021
14.1 C
Częstochowa

Raków z kontuzjami przed meczem z Jarotą

- REKLAMA -
- Reklama -

Do niedzielnego meczu z Jarotą Jarocin, czerwono-niebiescy przystąpią osłabieni brakiem kilku kontuzjowanych piłkarzy. Wykluczone są występy Bartosza Soczyńskiego oraz Brazylijczyków: Diogo i Vitinho. Za nadmiar żółtych kartek będzie pauzował Damian Lenkiewicz.
Trenerowi Rakowa Jerzemu Brzęczkowi przed meczem z Jarotą przybyło problemów kadrowych. W Jarocinie szkoleniowiec nie będzie mógł skorzystać z kontuzjowanych graczy, których lista w minionym tygodniu poszerzyła się o kolejne nazwiska. Wykluczone są występy Bartosza Soczyńskiego, Diogo oraz Vitinho. Soczyńskiemu dolega uraz stopy, Diogo na jednym z treningów doznał kontuzji mięśnia dwugłowego, a Vitinho odniósł kontuzję kolana w meczu rezerw. Niezdolni do gry są także Łukasz Kowalczyk i Mariusz Stępień. Piłkarzy tych zabraknie w niedzielę na boisku.

Kontuzje, to nie jedyny kłopot Brzęczka przed spotkaniem z Jarotą. Za względu na nadmiar żółtych kartek w Jarocinie wykluczony jest występ Damiana Lenkiewicza. Brak pomocnika, to spore osłabienie linii pomocy Rakowa. Lenkiewicz ostatnio prezentował się z dobrej strony i był silnym punktem zespołu. Przeciwko Zagłębie Sosnowiec (3:1) zanotował dwie asysty i strzelił bramkę z rzutu wolnego.

– Zobacz aktualną tabelę oraz zestaw par 33 kolejki II ligi – gr. zachodnia

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

A pamiętasz jak…? Raków Częstochowa – Śląsk Wrocław, 5.06.1996 r.

Raków Częstochowa :W sezonie 1995/1996 piłkarze Rakowa Częstochowa osiągnęli najlepszy jak dotąd wynik w najwyższej klasie rozgrywkowej, plasując się...
- Reklama -
- REKLAMA -