100 meczów Patryka Kuna w Rakowie!

Udostępnij :

Raków Częstochowa : Rewanżowe spotkanie z KAA Gent będzie setnym oficjalnym meczem Patryka Kuna w Rakowie Częstochowa! „Kunik” na Limanowskiego 83 trafił w czerwcu 2018 roku. W swoim pierwszym sezonie w czerwono-niebieskich barwach wywalczył awans do PKO BP Ekstraklasy. W poprzedniej kampanii wspólnie z drużyną wywalczył Puchar Polski oraz wicemistrzostwo kraju, a obecny sezon rozpoczął […]

Raków Częstochowa :

Rewanżowe spotkanie z KAA Gent będzie setnym oficjalnym meczem Patryka Kuna w Rakowie Częstochowa!

„Kunik” na Limanowskiego 83 trafił w czerwcu 2018 roku. W swoim pierwszym sezonie w czerwono-niebieskich barwach wywalczył awans do PKO BP Ekstraklasy. W poprzedniej kampanii wspólnie z drużyną wywalczył Puchar Polski oraz wicemistrzostwo kraju, a obecny sezon rozpoczął od zwycięstwa w Superpucharze Polski oraz awansu do IV rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy UEFA.

 

– To pierwszy raz, gdy zagram setny mecz dla danego klubu. Nie mogę się doczekać. Obyśmy awansowali, byłby to najlepszy prezent na ten jubileusz – mówił Patryk Kun na przedmeczowej konferencji. 

 

Patryk Kun dla Rakowa zdobył dotychczas 2 bramki, spędzając na boisku 8011 minut. Przypomnijmy, że na początku 2021 roku Patryk Kun przedłużył kontrakt z Rakowem do końca czerwca 2023 roku. 

 

„Kunik”, gratulujemy i życzymy kolejnych wielu meczów w Rakowie!

 

To jest tylko fragment artykułu – przeczytaj całość na witrynie Rakowa Częstochowa

Źródło : Raków Częstochowa