REKLAMA
REKLAMA

No to zrobiło się ciekawie. Raków jednak w II lidze?

Udostępnij :
10020-No_to_zrobilo_sie_ciekawie_Rakow_jednak_w_II_lidze

No to zrobiło się ciekawie. Raków jednak w II lidze?

W piątek w Warszawie obradowała Komisja Licencyjna PZPN. Zapadły ciekawe i ostateczne decyzje. Jest nadzieja, że Raków jednak pozostanie w II lidze. Czy tak będzie ?

W piątek w Warszawie obradowała Komisja Licencyjna PZPN. Zapadły ciekawe i ostateczne decyzje. Jest nadzieja, że Raków jednak pozostanie w II lidze. Czy tak będzie ? Komisja Odwoławcza ds. Licencji Klubowych postanowiła m.in.:

– utrzymać w mocy decyzję Komisji ds. Licencji Klubowych w przedmiocie nieprzyznania licencji klubowi Polonia Bytom na udział w rozgrywkach II ligi;

– zmienić decyzję Komisji ds. Licencji Klubowych i przyznać licencję klubowi Raków Częstochowa uprawniającą do udziału w rozgrywkach II ligi wraz z nadzorem finansowym związanym z systemem raportowania oraz koniecznością monitorowania realizacji zawartych ugód dotyczących zaległych zobowiązań oraz sankcją w postaci kary pieniężnej w wysokości 2500 zł;

– zmienić decyzję Komisji ds. Licencji Klubowych i przyznać licencję klubowi Górnik Wałbrzych uprawniającą do udziału w rozgrywkach II ligi wraz z sankcją w postaci kary pieniężnej w wysokości 4000 zł.

Wcześniej : Warta Poznań wycofała odwołanie od decyzji Komisji ds. Licencji Klubowych w przedmiocie nieprzyznania licencji uprawniającej do udziału w rozgrywkach II ligi.

Przedmiotowe decyzje są ostateczne.

Teraz pozostaje tylko czekać aż PZPN ogłosi skład drużyn „nowej” II ligi na sezon 2014/2015

REKLAMA