[FOTO] „Oksza Cup” : podwójna wygrana gospodarzy !

Udostępnij :
10249-FOTO_Oksza_Cup_podwojna_wygrana_gospodarzy

[FOTO] „Oksza Cup” : podwójna wygrana gospodarzy !

Juniorzy Starsi Okszy Łobodno i juniorzy młodsi … Okszy Łobodno zostali zwycięzcami IV Młodzieżowego Turnieju Piłki Nożnej „Oksza Cup”, który został rozegrany w sobotę 2 sierpnia w Łobodnie.

Juniorzy Starsi Okszy Łobodno i juniorzy młodsi … Okszy Łobodno zostali zwycięzcami IV Młodzieżowego Turnieju Piłki Nożnej „Oksza Cup”, który został rozegrany w sobotę 2 sierpnia w Łobodnie. Przy pięknej pogodzie na bardzo dobrym boisku w Łobodnie w sobotę 2 sierpnia został rozegrany IV Młodzieżowy Turniej Piłki Nożnej „Oksza Cup” w kategorii Juniorów Starszych i Juniorów Młodszych.

Organizatorzy Turnieju : Ludowy Klub Sportowy „Oksza” Łobodno, Powiatowe Zrzeszenie LZS w Kłobucku oraz Starostwo Powiatowe w Kłobucku

– Zobacz zdjęcia z turnieju „OKSZA CUP”

Oto wyniki Turnieju :

Grupa Juniorów Młodszych

1. Oksza Łobodno – Maraton Waleńczów 3:1 (1:0) 2. Olimpia Truskolasy – Grom Miedźno 6:2 (0:0) 3. Oksza Łobodno – Olimpia Truskolasy 4:3 (1:1) 4. Maraton Waleńczów – Grom Miedźno 2:1 (2:1) 5. Oksza Łobodno – Grom Miedźno 4:1 (3:1) 6. Maraton Waleńczów – Olimpia Truskolasy 1:3 (1:1)

Tabela końcowa :

1. Oksza Łobodno 3 9 11:5 2. Olimpia Truskolasy 3 6 10:7 3. Maraton Waleńczów 3 3 4:7 4. Grom Miedźno 3 0 4:12

Najlepszy bramkarz : Patryk Zakrzewski (Oksza Łobodno) Najlepszy strzelec : Bartłomiej Kurzacz (Olimpia Truskolasy)

Składy w jakich grały drużyny :

1..Oksza Łobodno : Patryk Zakrzewski, Damian Turek, Sebastian Turek, Michał Szczypior, Dariusz Dabioch, Norbert Dudek, Paweł Figiel, Filip Wojtysek Trener Tomasz Kasprzyk

2. Olimpia Truskolasy : Krzysztof Kierat, Dawid Hudy, ASndrzej Bogus, Kacper Dąbrowski, Przemysław Jurczyk, Bartosz Pecyna, Michał Zając, Bartłomiej Kurzacz Trener Marcin Zalewski

3. Maraton Waleńczów : Damian Brzęczek, Arkadiusz Płuska, Patryk Napora, Dawid Idasz, Cyprian Koszczyk, Bartłomiej Pokora, Eryk Wączek, Mateusz Olszewski, Jan Napora, Kacper Janik, Michał Goł, Konrad Walaszczyński, Oleg Osiewacz, Karol Kleszcz, Karol Knysak, Wiktor Browański,

4. Grom Miedźno : Kamil Lasota, Tomasz Izdebski, Konrad Mędrek, Bartłomiej Stefański, Krystian Kałuża, Krystian Purski, Szymon Drab, Przemysław Miara, Dawid Jóźwik, Mikołaj Gawęda, Hubert Król,

——————————————————————————————-

Grupa Juniorów Starszych

1. Pogoń Kamyk – Znicz Kłobuck 1:1 (0:0) 2. Liswarta Popów – Oksza Łobodno 0:3 (0:0) 3. Pogoń Kamyk – Liswarta Popów 5:0 (3:0) 4. Znicz Kłobuck – Oksza Łobodno 2:1 (1:0) 5. Znicz Kłobuck – Liswarta Popów 1:1 (1:0) 6. Pogoń Kamyk – Oksza Łobodno 1:2 (1:2)

Tabela końcowa :

1. Oksza Łobodno 3 6 6:3 2. Znicz Kłobuck 3 5 4:3 3. Pogoń Kamyk 3 4 7:3 4. Liswarta Popów 3 1 1:9

Najlepszy bramkarz : Rafał Wróbel (Oksza Łobodno) Najlepszy strzelec : Jakub Żurawski (Pogoń Kamyk)

Składy w jakich grały drużyny :

1. Oksza Łobodno : Rafał Wróbel, Kamil Drab, Tomasz Górnik, Szymon Wilk, Tomasz Turek, Witold Konieczny, Mateusz Kiepura, Michał Lizurej, Mateusz Mikołajczyk, Dawid Pietrzak, Damian Szczypior, Kamil Szymaczek Trener : Tomasz Kasprzyk

2. Znicz Kłobuck : Tobiasz Brzeźniak, Rafał Kudroń, Arkadiusz Gotszling, Amadeusz Trzepizur, Artur Gadomski, Patryk Biernacki, Krystian Brondel, Piotr Korczak,

3. Pogoń Kamyk : Mikołaj Chudzik, Tomasz Napieraj, Bartosz Garus, Damian Radoliński, Adrian Stolarski, Kamil Borowiecki, Kamil Trójczak, Dawid Lesik, Sebastian Flak, Jakub Żurawski, Trener : Wojciech Kozak

4. Liswarta Popów : Patryk Świeboda, Przemysław Jawor, Radosław Radek, Piotr Kiedos, Sławomir Skwara, Mateusz Randak, Jakub Radek, Bartosz Maj, Konrad Jura