Polak v-ce Mistrzem Świata Freestyle Football!

Udostępnij :
10275-Polak_v_ce_Mistrzem_Swiata_Freestyle_Football

Polak v-ce Mistrzem Świata Freestyle Football!

Pochodzący z Rzerzęczyc Adrian Franc zdobył 2 miejsce na Mistrzostwach Świata Freestyle Football – Super Ball 2014 w Libercu w kategorii Routine (pokaz – show)!

Pochodzący z Rzerzęczyc Adrian Franc zdobył 2 miejsce na Mistrzostwach Świata Freestyle Football – Super Ball 2014 w Libercu w kategorii Routine (pokaz – show)!Adrian Franc „Franek” zdobył 2 miejsce na Mistrzostwach Świata Freestyle Football – Super Ball 2014 w Libercu w kategorii Routine (pokaz – show)!

Adrian (Częstochowa. Pochodzący z miejscowości Rzerzęczyce) jest czynnym zawodnikiem i współzałożycielem jednej z najbardziej rozpoznawalnych grup freestyle football w Polsce – R-Style, trenuje sztuczki i triki z piłką nożną od roku 2005 i V-ce Mistrzostwo Świata to jego największy sukces do tej pory – 9 lat pracowałem na ten tytuł – mówi Adrian.

Zawody odbywały się w dwóch etapach, pierwszy etap – kwalifikacje, zawodnicy prezentowali 2 minutowe show, choreografię pod specjalnie przygotowaną muzykę. W tym etapie „Franek” zajął 1 miejsce, wyprzedzając między innymi czterokrotnego Mistrza Świata z Francji w tej kategorii.

Drugi etap to finały, które miały miejsce w hali Tipsport Arena w Libercu. W tym etapie zawodnicy musieli przygotować show 3-minutowe. Adrian jako zwycięzca kwalifikacji zamykał swoim występem finałową „10tkę” i ostatecznie po decyzji jury zajął 2 miejsce ulegając tylko obrońcy tytuły z poprzednich lat!

V-ce Mistrzostwo Świata, które zdobył Adrian Franc było najwyższym osiągnięciem Polski na zawodach w Libercu w tym roku!

Adrian – GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów!.