W środę II-ligowy hit w Kluczborku z udziałem Rakowa

Udostępnij :
10348-W_srode_II_ligowy_hit_w_Kluczborku_z_udzialem_Rakowa

W środę II-ligowy hit w Kluczborku z udziałem Rakowa

To będzie pojedynek na szczycie tabeli. W środę Raków wyjeżdża na mecz z MKS-em Kluczbork. Początek spotkania o godzinie 17.00.

To będzie pojedynek na szczycie tabeli. W środę Raków wyjeżdża na mecz z MKS-em Kluczbork. Początek spotkania o godzinie 17.00. MKS Kluczbork to obecnie lider tabeli II ligi. W czterech spotkaniach zdobyli komplet punktów i co lepsze nie stracili żadnej bramki a strzelili ich 10, czyli najwięcej spośród wszystkich drużyn. Raków jedzie do Kluczborka jako wicelider. Piłkarze trenera Jerzego Brzęczek spośród czterech spotkań przegrali tylko jedno, na inaugurację ligi z Energetykiem ROW Rybnik 1:2 i obecnie mają na swoim koncie dziewięć punktów.

Poprzedni sezon piłkarze z Kluczborka zakończyli na piątym miejscu w tabeli z dorobkiem 52 punktów. W dwóch spotkaniach w jakich zmierzyły się drużyny Rakowa i MKS lepiej wypadli Częstochowianie, którzy jedno spotkanie wygrali, a drugie zremisowali. W Częstochowie górą byli czerwono-niebiescy zwyciężając 3:0 po bramkach Lenkiewicza, Retlewskiego i Rafała Czerwińskiego. Z kolei w Kluczborku padł jednobramkowy remis, a bramkę dla Rakowa zdobył w 81 minucie spotkania Adrian Świerk.

W ostatnim spotkaniu Raków wygrał na własnym stadionie w niezwykle emocjonującym meczu z Wisłą Puławy 1:0 po bramce Łukasza Kmiecia. W środę piłkarzy Rakowa czeka spotkanie z liderem, MKS Kluczbork, a w najbliższą sobotę kolejne emocje na stadionie Rakowa. Do Częstochowy przyjedzie Zagłębie Sosnowiec, a każdy kibic Rakowa wie, że te spotkania przysparzają konkretną dawkę wrażeń.

– Zobacz aktualną tabelę oraz zestaw par 5 kolejki II ligi