[FOTO i VIDEO] 7 goli w derbowym meczu Śląskiej Ligi Juniorów Starszych U-19

10362-FOTO_i_VIDEO_7_goli_w_derbowym_meczu_Slaskiej_Ligi_Juniorow_Starszych_U_19

Kiedy na początku II połowy juniorzy Rakowa strzelili gola na 3:0 wydawało się, że ich rówieśnicy ze Stradomia-AJD przegrają ten derbowy mecz bardzo wysoko.

Kiedy na początku II połowy juniorzy Rakowa strzelili gola na 3:0 wydawało się, że ich rówieśnicy ze Stradomia-AJD przegrają ten derbowy mecz bardzo wysoko. Ale tak się nie stało, a to za sprawą słabo grającej obrony Rakowa. Z 3:0 w ciągu 15 minut zrobiło się 3:3 i taki rezultat utrzymywał się do ostatnich minut tego meczu. W końcówce szczęście uśmiechnęło się do juniorów Rakowa i 3 punkty w tym derbowym meczu II kolejki w Śląskiej Lidze Juniorów Starszych pojechały na Limanowskiego (mecz rozegrany został na stadionie Victorii).

Raków Częstochowa – Stradom AJD Częstochowa 4:3 (2:0)

Przypomnijmy także, że w I kolejce (rozegranej w minioną niedzielę Raków wygrał z Rozwojem Katowice 5:2, a Stradom AJD Częstochowa przegrał z Energetykiem ROW Rybnik 1:4

– Zobacz zdjęcia z meczu Śl.L.Jun.St. : Raków Częstochowa – Stradom AJD Częstochowa