Raków ostatni sparing przed rundą z Polonią Bytom zagra dla Pawełka i Filipka

Udostępnij :
11191-Rakow_ostatni_sparing_przed_runda_z_Polonia_Bytom_zagra_dla_Pawelka_i_Filipka

Raków ostatni sparing przed rundą z Polonią Bytom zagra dla Pawełka i Filipka

Częstochowski Raków za naszym pośrednictwem informuje, że ostatni sparing przed rundą wiosenną, który odbędzie się na stadionie przy Limanowskiego, będzie imprezą biletowaną (niemasową), a dochód z niej zostanie przekazany na cele charytatywne. Mecz odbędzie się 28 lutego o godzinie 12, a rywalem czerwono-niebieskich będzie Polonia Bytom.

Częstochowski Raków za naszym pośrednictwem informuje, że ostatni sparing przed rundą wiosenną, który odbędzie się na stadionie przy Limanowskiego, będzie imprezą biletowaną (niemasową), a dochód z niej zostanie przekazany na cele charytatywne. Mecz odbędzie się 28 lutego o godzinie 12, a rywalem czerwono-niebieskich będzie Polonia Bytom. Pawełek i Filipek to piłkarze naszej Akademii Raków, którzy od pewnego czasu zmagaja się z poważnymi chorobami. Podczas Piłkarskiej Gwiazdki cały dochód ze sprzedaży cegiełek został przekazany na leczenie chłopców. Teraz, przed wznowieniem rozgrywek II ligi postanowiliśmy znowu zorganizować imprezę, z której zebrane środki będą przekazane na leczenie naszych piłkarzy. Cena biletu będzie wynosiła 5 złotych (nie obowiązuje podział na wejściówki normalne i uglowe).

– Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na ten mecz, bo cel jest szczytny. Chcemy pokazać, że cały Raków jest razem i potrafimy pomagać. Poza tym mecz z Polonią Bytom – bardzo atrakcyjnym rywalem – to będzie ostatnia szansa na zobaczenie Rakowa przed konfrontacją z Górnikiem Wałbrzych. Zespół prowadzi trener Radosław Mroczkowski, w składzie jest kilku nowych zawodników, dlatego myślę, że również pod względem piłkarskim mecz, który odbędzie się 28 lutego prezentuje się bardzo ciekawie – zachęca do przyjścia na konfrontację z Polonią prezes Krzysztof Kołaczyk.

W związku z wprowadzeniem nowego systemu sprzedaży biletu i identyfikacji kibiców prosimy o wcześniejsze pojawienie się na stadionie, aby uniknąć kolejek tuż przed rozpoczęciem meczu. Przypominamy również, że w dniu rozegrania spotkania rozpoczynamy sprzedaż karnetów na rundę wiosenną oraz biletów na konfrontację z Górnikiem Wałbrzych, która odbędzie się 7 marca.