W środę gra „okręgówka”. MKS Myszków blisko awansu do IV ligi.

Udostępnij :
11744-W_srode_gra_okregowka_MKS_Myszkow_blisko_awansu_do_IV_ligi

W środę gra „okręgówka”. MKS Myszków blisko awansu do IV ligi.

9 punktów przewagi MKS-u Myszków nad Lotnikiem Kościelec na 4 kolejki przed zakończeniem sezonu w częstochowskiej „okręgówce” oznacza, że myszkowski zespół jest blisko realizacji celu czyli awansu do IV ligi.

9 punktów przewagi MKS-u Myszków nad Lotnikiem Kościelec na 4 kolejki przed zakończeniem sezonu w częstochowskiej „okręgówce” oznacza, że myszkowski zespół jest blisko realizacji celu czyli awansu do IV ligi. Do rozwiązania jest jeszcze jedna zagadka dotycząca strefy spadkowej. Czy Mechanik Kochcice wyprzedzi w tabeli na mecie sezonu Wartę Kamieńskie Młyny ?

W środę na 12-tu boiskach rozegrane zostaną mecze 5 kolejki fazy finałowej rozgrywek w grupie mistrzowskiej i w 2-ch grupach spadkowych. To ciekawa kolejka bo zespoły grały ze sobą w miniony weekend, a teraz zamieniają się rolami w systemie gospodarze-goście.

– Tabela oraz zestaw par 5 kolejki grupy mistrzowskiej częstochowskiej Klasy Okręgowej – Tabela oraz zestaw par 5 kolejki grupy I spadkowej częstochowskiej Klasy Okręgowej – Tabela oraz zestaw par 5 kolejki grupy II spadkowej częstochowskiej Klasy Okręgowej