REKLAMA
REKLAMA

[FOTO] W „okręgówce” w fazie finałowej rozgrywek padło już 325 goli

Udostępnij :
11765-FOTO_W_okregowce_w_fazie_finalowej_rozgrywek_padlo_juz_325_goli

[FOTO] W „okręgówce” w fazie finałowej rozgrywek padło już 325 goli

Jeszcze tylko 2 kolejki zagrają piłkarze w „okręgówce” i pierwszy sezon z udziałem 24 drużyn w tej klasie rozgrywkowej przejdzie do historii.

Jeszcze tylko 2 kolejki zagrają piłkarze w „okręgówce” i pierwszy sezon z udziałem 24 drużyn w tej klasie rozgrywkowej przejdzie do historii. W fazie finałowej w podzielonej na grupy : mistrzowską i 2 spadkowe rozegrane zostały jak na razie 72 mecze (po 24 w każdej ze wspomnianych grup). W grupie mistrzowskiej strzelonych zostało 96 goli, w gr. I spadkowej 103 gole, a jak na razie najbardziej skuteczni są w gr.II spadkowej – tam jak na razie padło 126 goli. W sumie w fazie finałowej bramkarze wyciągali piłkę z siatki 325 razy co daje średnią na 1 mecz 4,53.

W gr. mistrzowskiej w klasyfikacji strzelców prowadzi 2-ch zawodników : Piotr Ściebura (Pogoń Kamyk) i Krzysztof Glafik (Orzeł Psary/Babienica) – obaj strzelili po 5 goli. W gr.I spadkowej liderem strzelców jest Dawid Gierczak (KS Stradom-AJD Częstochowa), którzy strzelił 7 goli. W gr. II spadkowej wśród strzelców prowadzi Artur Pidzik z Płomienia Kuźnica Marianowa po którego strzałach bramkarze kapitulowali 12 razy.

ZDJĘCIA z meczu Victoria Częstochowa – Warta Kamieńskie Młyny

ZDJĘCIA z meczu Lot Konopiska – Lotnik Kościelec Autorem zdjęć jest Dawid Skoczylas

ZDJĘCIA z meczu KS Stradom-AJD Częstochowa – Warta Mstów

Wyniki 6 kolejki oraz aktualna tabela grupy mistrzowskiej w częstochowskiej „okręgówce”

Wyniki 6 kolejki oraz aktualna tabela grupy I spadkowej w częstochowskiej „okręgówce” Wyniki 6 kolejki oraz aktualna tabela grupy II spadkowej w częstochowskiej „okręgówce”

REKLAMA