-->

Barażowy przeciwnik Rakowa : Pogoń Siedlce

Udostępnij :
11789-Barazowy_przeciwnik_Rakowa_Pogon_Siedlce

Barażowy przeciwnik Rakowa : Pogoń Siedlce

Pogoń Siedlce to zespół, który na koniec rozgrywek pierwszoligowych zajął 15. miejsce i zmierzy się z Rakowem w barażu.

Pogoń Siedlce to zespół, który na koniec rozgrywek pierwszoligowych zajął 15. miejsce i zmierzy się z Rakowem w barażu. Niebiesko-biali zgromadzili na swoim koncie 30 punktów. W rozgrywkach na zapleczu Ekstraklasy zwyciężyli siedmiokrotnie, 9 razy remisowali i ponieśli 18 porażek. Bilans bramkowy naszych niedzielnych rywali to 34 bramki strzelone i 53 stracone.

Szkoleniowcem Pogoni jest Piotr Szczechowicz, który pełni swoją funkcję od 22 maja. Jest to 4 trener siedlczan w tym sezonie. Wcześniej tę funkcję sprawowali: Daniel Purzycki, Bartosz Tarachulski (dwukrotnie) i Carlos Alós Ferrer.

W kadrze na rundę wiosenną znajduje się 4 zawodników zagranicznych. Wśród nich jest Donald Djousse – były zawodnik Pogoni Szczecin.

Najbardziej doświadczonym zawodnikiem jest Bartosz Tarachulski, który ma za sobą występy między innymi w Polonii Warszawa, Widzewie Łódź, Ruchu Chorzów i w klubach z Grecji. Tarachulski pełnił w Pogoni również funkcję tymczasowego trenera.

Kibicom Rakowa znany też jest Jan Grzesik, który w przerwie między rundami był testowany przez nasz klub. Ostatecznie jednak boczny obrońca nie trafił na Limanowskiego.

Najlepszym strzelcem zespołu jest Cezary Demianiuk, który na swoim koncie ma 8 bramek.

Przypominamy, że pierwszy mecz barażu odbędzie się w najbliższą niedzielę o godzinę 17 w Siedlcach.

Kadra:

Bramkarze:

Jacek Kozaczyński, Andrzej Witan.

Obrońcy:

Daniel Dybiec, Jan Grzesik, Damian Guzek, Tomasz Lewandowski, Jarosław Ratajczak, Przemysław Rodak, Łukasz Wójcik.

Pomocnicy:

Antonio Calderon, Nicolas Alejandro Chetino„Nico”, Kamil Dmowski, Paweł Drażba, Adrian Dziubiński, Piotr Kosiorowski, Michał Ogrodnik, Marcin Paczkowski, Carlos Monje Serano „Chirri”, Hubert Tomalski, Krystian Wójcik.

Napastnicy:

Cezary Demianiuk, Donald Djousse, Dawid Dzięgielewski, Bartosz Kaszubowski, Piotr Krawczyk, Bartosz Tarachulski.

REKLAMA