REKLAMA
REKLAMA

Mistrzowie Polski we freestyle football zrobią show podczas Piłkarskiej Gwiazdki

Udostępnij :
12660-Mistrzowie_Polski_we_freestyle_football_zrobia_show_podczas_Pilkarskiej_Gwiazdki

Mistrzowie Polski we freestyle football zrobią show podczas Piłkarskiej Gwiazdki

Z piłką potrafią zrobić prawie wszystko, a w sobotę zaprezentują swoje umiejętności. Adrian Franc i Kalina Matysiak wystąpią ze swoim programem podczas Piłkarskiej Gwiazdki! Kibice zgromadzeni w sobotę w Hali Sportowej Częstochowa zobaczą pokaz i animacje Freestyle Football w wykonaniu zawodników grupy R-Style:

Z piłką potrafią zrobić prawie wszystko, a w sobotę zaprezentują swoje umiejętności. Adrian Franc i Kalina Matysiak wystąpią ze swoim programem podczas Piłkarskiej Gwiazdki! Kibice zgromadzeni w sobotę w Hali Sportowej Częstochowa zobaczą pokaz i animacje Freestyle Football w wykonaniu zawodników grupy R-Style: Mistrza Polski kat. Show 2015 i Vice-Mistrza Świata kat. Show 2014 – Adriana Franca oraz Mistrzyni Polski kat. Female Battles 2015 i brązowej medalistki Otwartych Mistrzostw Świata kat. Female Battles 2015 – Kaliny Matysiak.

Słowa do końca nie oddadzą, jak atrakcyjny może być pokaz wymienionej dwójki, dlatego zapraszamy do obejrzenia krótkiego materiału promocyjnego Adriana.

REKLAMA