III liga: było prowadzenie Skry 2-ma golami, skończyło się remisem!

13493-III_liga_bylo_prowadzenie_Skry_2_ma_golami_skonczylo_sie_remisem

III liga: było prowadzenie Skry 2-ma golami

W 80 minucie meczu w Zielonej Górze Skra strzeliła Falubazowi drugiego gola i wydawało się, że trzecia wygrana z rzędu stanie się faktem. Niestety gospodarze szybko bo w 82 minucie strzelili kontaktowego gole i poszli „za ciosem” bo zaraz zrobiło się 2:2. Szkoda bo zamiast 3 punktów jest tylko 1.

III liga – sobota 13-08-2016 g. 17:00Falubaz Zielona Góra – Skra Częstochowa 2:2 (0:1)0:1 Nocoń 22 min.0:2 Włodarczyk 80 min1:2 Lewicki 82 min.2:2 Kobusiński 84 min.

Falubaz Zielona Góra: Fabiański – Droszczak (75′ Lewicki), Ostrowski, Górski, Borys, Ziętek (52′ Pawłowski), Mycan (62′ Babij), Andrzejczak (87′ Górecki), Cipior, Siebert, Kobusiński

Skra Częstochowa: Kosut – Mastalerz, Holik, Błaszkiewicz, Tomczyk, Musiał, Kowalczyk (87′ Kopeć), Nocoń (75′ Tylec), Olejnik, Witkowski, Nowak (62′ Włodarczyk)