III liga: znów pojechali do Bielska i znów zremisowali

13563-III_liga_znow_pojechali_do_Bielska_i_znow_zremisowali

W 6-tej kolejce rozgrywek o punkty w III lidze (gr.III) częstochowska Skra zremisowała w Bielsku z tamtejszym BKS-em 2:2. Skra prowadziła do przerwy po golach Polaka i Noconia ale niestety nie udało się wygrać tego meczu.

BKS Stal Bielsko-Biała – Skra Częstochowa 2:2 (0:2)0:1 Polak (11′)0:2 Nocoń (26′)1:2 Szczęsny (63′)2:2 – Tomczyk – samobójczy (88′)

W 60. minucie Kosut obroni rzut karny wykonywany przez Furczyka.Żółte kartki : Pryszcz, Dudała – Nocoń, Musiał, Holik, NiedbałaCzerwona kartka: Niedbała (84′) za dwie żółte

BKS Stal Bielsko-Biała: Kozik, Radomski, Dudała, Felsch, Dzionsko, Furczyk (63. Pryszcz), Czaicki, Szczęsny, Wiśniewski (60. Iskrzycki), Caputa, Chrapek

Skra Częstochowa: Kosut, Olejnik, Błaszkiewicz, Kopeć, Tomczyk, Musiał, Kowalczyk (64. Holik), Nocoń (77. Tylec), Niedbała, Polak (63. Witkowski), Nowak (60. Włodarczyk)