II liga: Raków przegrywał 0:2. Grał jednak do końca.

13793-II_liga_Rakow_przegrywal_0_2_Gral_jednak_do_konca

Piłkarze Rakowa pokazali charakter w Kołobrzegu. Mimo, że po pierwszej połowie Kotwica prowadziła 2:0 to jednak podopieczni trenera Papszuna nie dali za wygraną i konsekwentnie grali do końca o zmianę niekorzystnego wyniku. Udało się i mecz zakończył się wynikiem 2:2. Raków mimo, że stracił prowadzenie w tabeli to nadal jest niepokonany w rozgrywkach..

II liga – kolejka nr 13Sobota 15-10-2016 g. 18:00Kotwica Kołobrzeg – Raków Częstochowa 2:2 (2:0)1:0 Bartlewski 29 min.2:0 Giel 40 min.2:1 Oziębała 61 min.2:2 Góra 85 min.

Kotwica Kołobrzeg: Błąkała – Poznański, Witt, Jagiełło (70′ Zieliński), Lewiński, Socheń, Żmijewski, Giel (82′ Chouwer), Bartlewski (76′ Świechowski), Szywacz, Kacprzycki

Raków Częstochowa: Loska – Góra, Pietrasek, Duriska (58′ Mesjasz), Mazan, Margol, Figiel, Malinowski, Kowalczyk (46′ Siedlik), Czerkas (88′ Szymański), Oziębała