Sparingowe granie: MKS Kluczbork – Raków Częstochowa 2:3 (1:1)

14099-Sparingowe_granie_MKS_Kluczbork_Rakow_Czestochowa_2_3_1_1

Sparing nr 3 rozegrali w sobotnie przedpołudnie piłkarze częstochowskiego Rakowa. Po wygranej w Myślenicach z Wisłą Kraków oraz porażce przed tygodniem w Głogowie z Chrobrym tym razem kibice w Kluczborku na sparingu I-ligowego MKS z Rakowem zobaczyli 5 goli.

Mecz sparingowy, sobota 04-02-2017 g. 10:00MKS Kluczbork – Raków Częstochowa 2:3 (1:1)1:0 Chałas10 min.1:1 samobójcza 33 min.1:2 Figiel (z rzutu karnego) 61 min.1:3 Czerkas 63 min.2:3 Kowalczyk 85 min.

MKS Kluczbork: Grzegorz Wnuk (46 Wojciech Kaczmarek) – Adam Orłowicz (35 Piotr Kwaśniewski), Łukasz Ganowicz (46 Bartosz Brodziński), Edgaras Žarskis (70 Paweł Gierak), Kamil Nitkiewicz (55 Adam Orłowicz), Patryk Gondek (35 Paweł Kubiak, 70 Jakub Skoczylas), Dominik Kościelniak (55 Michał Kojder), Krzysztof Bodziony (55 Robert Tunkiewicz), Rafał Niziołek (55 Sebastian Deja), Tomasz Swędrowski (46 Visar Braha), Tomasz Chałas (46 Maciej Kowalczyk).

Raków Częstochowa: (I połowa) Mateusz Lis – Łukasz Sołowiej, Tomáš Petrášek, Łukasz Góra, Kamil Wojtyra, Łukasz Kmieć, Jakub Łabojko, Karol Żmijewski (35 Przemysław Oziębała), Peter Mazan, Tomasz Płonka, Łukasz Siedlik. (II połowa) Kamil Czapla – Adam Mesjasz, Lukáš Ďuriška, Tomasz Margol, Przemysław Oziębała, Rafał Figiel, Piotr Malinowski, Filip Kowalczyk, Tomasz Wróbel, Adam Czerkas, Jakub Łabojko (Alan Jaworski).