Sparing w Warszawie: remis Rakowa w meczu ze Stomilem Olsztyn

14113-Sparing_w_Warszawie_remis_Rakowa_w_meczu_ze_Stomilem_Olsztyn

W środę, w Warszawie częstochowski Raków rozegrał swój sparing nr 4 w ramach przygotowań do wiosennych rozgrywek o ligowe punkty. Przeciwnikiem był zespół Stomilu Olsztyn, który zajmuje 13-te miejsce w I lidze.

Dla podopiecznych trenera Papszuna był to 4 mecz sparingowy. Najpierw była wygrana 2:0 w Myślenicach z ekstraklasową Wisłą Kraków, potem porażka 0:1 w Głogowie z Chrobrym (I liga). W trzecim meczu w Kluczborku Raków wygrał 3:2 z tamtejszym MKS-em (I liga) i w środę 8 lutego w Warszawie częstochowianie rozegrali sparing z kolejnym I-ligowcem Stomilem z Olsztyna.

Mecz sparingowy, środa 08-02-2017 g.13:00 WarszawaRaków Częstochowa – Stomil Olsztyn 1:1 (1:0)1:0 Wróbel 8 min.1:1 Kun 72 min.

Raków Częstochowa : I połowa : Czapla – Góra (30′ Duriska), Sołowiej, Mesjasz, Margol, Figiel, Oziębała, Malinowski, Wróbel, Płonka, Kowalczyk (30′ Mazan).II połowa : Lis – Duriska, Sołowiej (60′ Góra), Mesjasz, Mazan, Wróbel (60′ Kowalczyk), Kmieć, Siedlik, Żmijewski, Płonka (71′ Wojtyra), Łabojko

Stomil Olsztyn : Skiba (61′ Serowiec) – Żwir (46′ Ziemann), Klepczarek (46′ Czarnecki), Wełnicki (46′ Mosakowski), Ratajczak (46′ Dziemidowicz) – Kun, I. Biedrzycki (46′ Głowacki), Jegliński, Lech (46′. W. Biedrzycki), Karbowiak (46′ Szewczyk) – Zawodnik testowany (46′ Śledź)