Trampkarze Liswarty Popów halowym mistrzem Powiatu Kłobuckiego

Udostępnij :
14133-Trampkarze_Liswarty_Popow_halowym_mistrzem_Powiatu_Klobuckiego

Trampkarze Liswarty Popów halowym mistrzem Powiatu Kłobuckiego

W rozegranych w Przystajni z udziałem 8-miu drużyn turnieju o Halowe Mistrzostwo Powiatu Kłobuckiego w kategorii Trampkarzy najlepsi okazali się młodzi piłkarze Liswarty Popów. Popowianie w meczu finałowym pokonali swoich rówieśników z Pogoni Kamyk 1:0. W meczu o 3-cie miejsce KS Panki wygrał z Olimpią Truskolasy 5:0

W rozegranych w Przystajni z udziałem 8-miu drużyn turnieju o Halowe Mistrzostwo Powiatu Kłobuckiego w kategorii Trampkarzy najlepsi okazali się młodzi piłkarze Liswarty Popów. Popowianie w meczu finałowym pokonali swoich rówieśników z Pogoni Kamyk 1:0. W meczu o 3-cie miejsce KS Panki wygrał z Olimpią Truskolasy 5:0

XII Młodzieżowe Mistrzostwa Powiatu Kłobuckiego w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Starosty Kłobuckiego w kategorii trampkarzy

Wyniki :

GRUPA A

Grom Miedźno – Sokół Wręczyca 0:1

Płomień Przystajń – Olimpia Truskolasy 0:2

KS Panki – Grom Miedźno 0:0

Sokół Wręczyca – Płomień Przystajń 1:0

Grom Miedźno – Płomień Przystajń 0:2

Olimpia Truskolasy – KS Panki 0:3

Sokół Wręczyca – Olimpia Truskolasy 0:2

Płomień Przystajń – KS Panki 0:2

Grom Miedźno – Olimpia Truskolasy 1:4

Sokół Wręczyca – KS Panki 1:5

Tabela:

1. KS Panki 10 pkt. br. 11:1

2. Olimpia Truskolasy 9 pkt. br. 8:4

3. Sokół Wręczyca 6 pkt. br. 4:7

4. Płomień Przystajń 3 pkt. br. 2:6

5. Grom Miedźno 1 pkt. br. 1:7

GRUPA B

Naprzód Ostrowy – Liswarta Popów 0:1

Pogoń Kamyk – Junior Szarlejka 5:0

Naprzód Ostrowy – Pogoń Kamyk 0:1

Liswarta Popów – Junior Szarlejka 6:0

Naprzód Ostrowy – Junior Szarlejka 9:0

Liswarta Popów – Pogoń Kamyk 3:0

Tabela:

1. Liswarta Popów 9 pkt. br. 10:0

2. Pogoń Kamyk 6 pkt. br. 96:3

3. Naprzód Ostrowy 3 pkt. br. 9:2

4. Junior Szarlejka 0 pkt. br. 0:20

Mecz o VII miejsce:

Płomień Przystajń – Junior Szarlejka 10:1

Mecz o V miejsce:

Naprzód Ostrowy – Sokół Wręczyca 4:0

Półfinały:

KS Panki – Pogoń Kamyk 0:1

Liswarta Popów – Olimpia Truskolasy 1:1 dogr. 2:1

Mecz o III miejsce:

KS Panki – Olimpia Truskolasy 5:0

Finał:

Pogoń Kamyk – Liswarta Popów 0:1

Klasyfikacja końcowa:

1. Liswarta Popów

2. Pogoń Kamyk

3. KS Panki

4. Olimpia Truskolasy

5. Naprzód Ostrowy

6. Sokół Wręczyca

7. Płomień Przystajń

8. Junior Szarlejka

9. Grom Miedźno