Znicz Kłobuck mistrzem po „złotym golu”!

Udostępnij :
14167-Znicz_Klobuck_mistrzem_po_zlotym_golu

Znicz Kłobuck mistrzem po „złotym golu”!

W niedzielnym turnieju finałowym XVII Mistrzostw Powiatu Kłobuckiego w halowej piłce nożnej seniorów im. Marka Sztolcmana najlepszy okazał się Znicz Kłobuck, który w finale, po „złotym golu” pokonał Amatora Golce.

W niedzielnym turnieju finałowym XVII Mistrzostw Powiatu Kłobuckiego w halowej piłce nożnej seniorów im. Marka Sztolcmana najlepszy okazał się Znicz Kłobuck, który w finale, po „złotym golu” pokonał Amatora Golce.

Wyniki :

Grupa A:

KS Panki 1-1 Liswarta Krzepice(Tomasz Pasieka – Mateusz Mońka)

KS Panki 1-2 Junior Szareljka(Arkadiusz Hyra – Witold Tytoń, Konrad Korzekwa)

Liswarta Krzepice 1-1 Junior Szarlejka(Karol Hernacki – Jakub Koćwin)

Tabela gr. A:

1. Junior Szarlejka – 4 pkt2. Liswarta Krzepice – 2 pkt3. KS Panki – 1 pkt

Grupa B:

Znicz Kłobuck 2-1 Olimpia Truskolasy(Tomasz Rados, Karol Kasprzyk – Cezary Tomziński)

Znicz Kłobuck 0-0 Amator Golce

Olimpia Truskolasy 0-1 Amator Golce(Patryk Chajduś)

Tabela gr. B:

1. Znicz Kłobuck – 4 pkt2. Amator Golce – 2 pkt3. Olimpia Truskolasy – 0 pkt

Mecz o 5. miejsce:KS Panki 5-2 Olimpia Truskolasy(Przemysław Ogłaza, Dawid Chrzęstek, Tomasz Pasieka x2, Patryk Kudła – Marcin Zalewski, Mateusz Kotarski)

Półfinał I:Junior Szarlejka 0-1 Amator Golce(Patryk Chajduś)

Półfinał II:Liswarta Krzepice 1-2 Znicz Kłobuck(Grzegorz Noga – Przemysław Majczyna, Karol Kasprzyk)

Mecz o 3. miejsce:Junior Szarlejka 1-2 Liswarta Krzepice(Konrad Korzekwa – Mateusz Mońka, Kacper Nagłowski)

Finał:Amator Golce 1-2 („złoty gol”) Znicz Kłobuck(Adrian Sikorski – Tomasz Rados x2)

Klasyfikacja końcowa:1. Znicz Kłobuck2. Amator Golce3. Liswarta Krzepice4. Junior Szarlejka5. KS Panki6. Olimpia Truskolasy7. Huragan Jezioro8. Grom Miedźno9. Pogoń Kamyk10. Pogoń II Kamyk11. Maraton Waleńczów12. Płomień Borowe13. Sparta Nowa Wieś

Klasyfikacja indywidualna:Najlepszy strzelec: Tomasz Pasieka (KS Panki) – 9 bramekNajlepszy piłkarz: Cezary Tomziński (Olimpia Truskolasy)Piłkarskie odkrycie: Karol Kasprzyk (Znicz Kłobuck)Najlepszy bramkarz: Przemysław Woldan (Amator Golce)Najlepszy obrońca: Dawid Korczak (Amator Golce)MVP Turnieju Finałowego: Karol Kasprzyk (Znicz Kłobuck)Doborowa „piątka” turnieju: Tomasz Kwarciak (Junior), Grzegorz Noga (Liswarta), Miłosz Bielecki (Znicz), Patryk Kudła (Panki), Konrad Korzewka (Junior)

Najlepsi strzelcy XVII Mistrzostw:

9 bramek: Tomasz Pasieka (Panki)

5 bramki: Jacek Rokosa (Golce)

4 bramki: Łukasz Kaczmarzyk (Jezioro), Tomasz Napieraj (Kamyk), Patryk Kudła (Panki), Arkadiusz Hyra (Panki), Marcin Zalewski (Olimpia), Karol Kasprzyk (Znicz)

3 bramki: Andrzej Bogus (Olimpia), Konrad Korzekwa (Szarlejka), Tomasz Rados (Znicz), Patryk Chajduś (Golce), Michał Wróblewski (Golce), Kacper Nagłowski (Krzepice)

Znicz Kłobuck: Kacper Gajewski, Mariusz Pawelec, Mateusz Adamus, Tomasz Gadomski, Rafał Staśkiewicz, Tomasz Rados, Karol Kasprzyk, Paweł Gala, Miłosz Bielecki, Przemysław Majczyna, trener Tomasz Juszczyk

Amator Golce: Przemysław Woldan, Jacek Rokosa, Konrad Nowak, Kamil Młyńczyk, Michał Wróblewski, Patryk Chajduś, Kamil Skowronek, Dawid Korczak, Adrian Sikorski, trener Jacek Rokosa

Liswarta Krzepice: Konrad Pląskowski, Grzegorz Noga, Kacper Nagłowski, Karol Hernacki, Mateusz Mońka, Tobiasz Kierat, Maciej Pilśniak, Dominik Wawrzyniak, Mateusz Ściebura, Marcin Podgórski, Mateusz Spaczyński, trener Stanisław Szczęsny

Junior Szarlejka: Tomasz Kwarciak, Bartłomiej Hiller, Jakub Głąb, Jakub Koćwin, Mateusz Głąb, Konrad Korzekwa, Cezary Kupczyk, Przemysław Moll, Witold Totoń, Łukasz Drynda, Tomasz Hobot, trener Michał Wręczycki

KS Panki: Damian Janoszka, Tomasz Pasieka, Jakub Chrzęstek, Dawid Chrzęstek, Piotr Wręczycki, Paweł Wręczycki, Patryk Kudła, Przemysław Ogłaza, Arkadiusz Hyra, trener Michał Skowron

Olimpia Truskolasy: Krzysztof Kierat, Mateusz Bal, Paweł Mardosz, Jakub Tyklewicz, Mateusz Kotarski, Paweł Warchoł, Krzysztof Rendak, Andrzej Bogus, Cezary Tomziński, Marcin Zalewski, trener Marcin Zalewski

Komisja techniczno-organizacyjna turnieju:

Kierownik: Stanisław WrzesińskiSekretarz: Jan KrokSekretariat turnieju: Grzegorz Kemuś, Karol Litke, Wojciech KowalikSędziowie: Paweł Kuban, Lech Malinowski, Konrad Mikołaczyk (turniej finałowy), Konrad Mikołajczyk, Kamil Całusiński (I turniej), Lech Malinowski, Mateusz Malinowski (II turniej),Piotr Skuza, Dariusz Pęczek (III turniej)