Normalny za „dyszkę”, ulgowy za „piątkę”. Ceny biletów na mecze Rakowa!

Udostępnij :
14168-Normalny_za_dyszke_ulgowy_za_piatke_Ceny_biletow_na_mecze_Rakowa

Normalny za „dyszkę”

Wraz z rozpoczęciem dystrybucji karnetów na rundę wiosenną, rusza także sprzedaż biletów na mecz Raków Częstochowa – GKS Bełchatów, który odbędzie się 5. marca o godzinie 14.

Wraz z rozpoczęciem dystrybucji karnetów na rundę wiosenną, rusza także sprzedaż biletów na mecz Raków Częstochowa – GKS Bełchatów, który odbędzie się 5. marca o godzinie 14.

Osoby, które zdecydują się na zakup pojedynczych wejściówek w przedsprzedaży zapłacą za bilet ulgowy 5 złotych, a za normalny 10 złotych. Jest to obniżka cen względem rundy jesiennej, kiedy bilety w przedsprzedaży kosztowały odpowiednio 6 i 12 złotych.

Każdy kibic decydujący się na zakup biletu w przedsprzedaży oszczędzi nie tylko czas oczekując w kolejce do kasy, ale także 5 złotych, bowiem w dniu meczu cena wejściówek wzrasta właśnie o tę kwotę. Dlatego warto zaopatrzyć się w bilet wcześniej.

Bilety na najbliższe spotkanie z GKS-em Bełchatów można kupować w kasie MSP Raków, która od 20 do 24 lutego będzie otwarta w godzinach 16-19. Z kolei w tygodniu poprzedzającym mecz kasa będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9-11 oraz 16-19. W sobotę z kolei bilety i karnety można nabywać od 9 do 19.

Informujemy, że bilety ulgowe przysługują uczniom i studentom, którzy nie ukończyli 26. roku życia i posiadają aktualną legitymację szkolną/studencką, oraz seniorom, którzy mają skończone 70 lat.

Dzieci do lat 12, a także osoby z orzeczonym znacznym stopniem niepełnosprawności wchodzą na mecz za darmo, po uprzednim odebraniu darmowej wejściówki w kasie. Osoba niepełnosprawna okazać dokument potwierdzający orzeczenie o niepełnosprawności.

Ceny biletów

Przedsprzedaż: 10 zł (bilet normalny), 5 zł (bilet ulgowy)

W dniu meczu: 15 zł (bilet normalny), 10 zł (bilet ulgowy)