Turnieje dla rocznika 2007 i 2009 zakończą cykl „Zima Orlik Cup 2017” w Blachowni

Udostępnij :
14171-Turnieje_dla_rocznika_2007_i_2009_zakoncza_cykl_Zima_Orlik_Cup_2017_w_Blachowni

Turnieje dla rocznika 2007 i 2009 zakończą cykl „Zima Orlik Cup 2017” w Blachowni

Przez cały miesiąc luty UKS Orlik Blachownia organizował VIII edycję turniejów pod patronatem Burmistrza i Rady Miejskiej w Blachowni pod nazwą „Zima Orlik Cup 20017”. Sobotnimi zmaganiami rocznika 2007 i niedzielnymi rocznika 2009 cykl tych turniejów zostanie zakończony.

Przez cały miesiąc luty UKS Orlik Blachownia organizował VIII edycję turniejów pod patronatem Burmistrza i Rady Miejskiej w Blachowni pod nazwą „Zima Orlik Cup 20017”. Sobotnimi zmaganiami rocznika 2007 i niedzielnymi rocznika 2009 cykl tych turniejów zostanie zakończony.

,,Zima Orlik Cup 2017″ – r.2007 – sobota 25-02-2017

W turnieju wystapią drużyny:

1. Orlik Blachownia

2. Herkules Kochanowice

3. Sportowa Częstochowa

4. Ajaks Częstochowa I

5. Szóstka Radomsko

6. Ajaks Częstochowa I

7. Naprzód Ostrowy

8. UKS Myszków

Mecze rozpoczną się o godz.9.00 i potrwają do godz.14.40

Harmonogram Turnieju

Gr. A

1. Naprzód Ostrowy

2. Ajaks Częstochowa I

3. Szóstka Radomsko

4. UKS Myszków

godz.9.00-9.15 Naprzód-Ajaks I :

godz.9.17-9.32 Szóstka-Myszków :

godz.10.08-10.23 Ajaks I-Szóstka :

godz.10.25-10.40 Myszków-Naprzód :

godz.11.16-11.31 Naprzód-Szóstka :

godz.11.33-11.48 Myszków-Ajaks I :

Gr. B

1. Ajaks Częstochowa II

2. Orlik Blachownia

3. Sportowa Częstochowa

4. Herkules Kochanowice

godz.9.34-9.49 Ajaks II-Orlik :

godz.9.51-10.06 Sportowa-Herkules :

godz.10.42-10.57 Orlik-Sportowa :

godz.10.59-11.14 Herkules-Ajaks II :

godz.11.50-12.05 Ajaks II-Sportowa :

godz.12.07-12.22 Herkules-Orlik :

GRUPA SREBRNA

godz.12.24-12.39 A3…………….-B4……………. :

godz.12.41-12.56 A4…………….-B3……………. :

godz.13.32-13.47 A3…………….-B3……………. :

godz.13.49-14.04 A4…………….-B4……………. :

GRUPA ZŁOTA

godz.12.58-13.13 A1…………….-B2……………. :

godz.13.15-13.30 A2…………….-B1……………. :

godz.14.06-14.21 A1…………….-B1……………. :

godz.14.23-14.38 A2…………….-A2……………. :

—————————————————————————————————–

,,Zima Orlik Cup 2017″ – r.2009 – Niedziela 26-02-2017

W turnieju wystapią drużyny:

1. Orlik Blachownia I

2. Orlik Blachownia II

3. Zagłębie Sosnowiec I

4. Zagłębie Sosnowiec II

5. Sportowa Częstochowa I

6. Sportowa Częstochowa II

7. Akademia Raków Częstochowa I

8. Akademia Raków Częstochowa II

Mecze rozpoczną się o godz.9.00 i potrwają do godz.14.40

Harmonogram Turnieju

Gr. A

1. Sportowa Częstochowa I

2. APN Raków Częstochowa I

3. Zagłębie Sosnowiec II

4. Orlik Blachownia II

godz.9.00-9.15 Sportowa I-Raków I :

godz.9.17-9.32 Zagłębie II –Orlik II :

godz.10.08-10.23 Raków I-Zagłębie II :

godz.10.25-10.40 Orlik II-Sportowa I :

godz.11.16-11.31 Sportowa I-Zagłębie II :

godz.11.33-11.48 Orlik II-Raków I :

Gr. B

1. Sportowa Częstochowa II

2. APN Raków Częstochowa II

3. Zagłębie Sosnowiec I

4. Orlik Blachownia I

godz.9.34-9.49 Sportowa II-Raków II :

godz.9.51-10.06 Zagłębie I-Orlik I :

godz.10.42-10.57 Raków II-Zagłębie I :

godz.10.59-11.14 Orlik I-Sportowa II :

godz.11.50-12.05 Sportowa II-Zagłębie I :

godz.12.07-12.22 Orlik I-Raków II :

GRUPA SREBRNA

godz.12.24-12.39 A3…………….-B4……………. :

godz.12.41-12.56 A4…………….-B3……………. :

godz.13.32-13.47 A3…………….-B3……………. :

godz.13.49-14.04 A4…………….-B4……………. :

GRUPA ZŁOTA

godz.12.58-13.13 A1…………….-B2……………. :

godz.13.15-13.30 A2…………….-B1……………. :

godz.14.06-14.21 A1…………….-B1……………. :

godz.14.23-14.38 A2…………….-A2……………. :