„Estimo Cup 2017” – turnieje finałowe w kategorii młodzików i żaków!

Udostępnij :
14174-Estimo_Cup_2017_turnieje_finalowe_w_kategorii_mlodzikow_i_zakow

Estimo Cup 2017 – turnieje finałowe w kategorii młodzików i żaków!

W sobotę w Hali Sportowej w Kamienicy Polskiej zostaną rozegrane 2 pierwsze turnieje finałowe w V Halowych Mistrzostwach Podokręgu Częstochowa. Zagrają drużyny w kategoriach Młodzików i Żaków.

W sobotę w Hali Sportowej w Kamienicy Polskiej zostaną rozegrane 2 pierwsze turnieje finałowe w V Halowych Mistrzostwach Podokręgu Częstochowa. Zagrają drużyny w kategoriach Młodzików i Żaków.

Turniej finałowy V halowych mistrzostw Podokręgu Częstochowa

Hala Sportowa w Kamienicy Polskiej

Sobota 25 lutego 2011

ROCZNIK 2005/2006/2007 CZAS GRY 10 MIN ILOŚĆ ZAWODNIKÓW 4+1

1

9:00

9:10

UKS RAKÓW CZ-WA

– UKS MOSIR MYSZKÓW

2

9:10

9:20

POLONIA PORAJ

– KAMIENICA POLSKA

3

9:25

9:35

GMINA KŁOMNICE

– RAKÓW CZ-WA

4

9:35

9:45

ORLIK BLACHOWNIA

– NAPRZÓD OSTROWY

5

9:50

10:00

UKS RAKÓW CZ-WA

– POLONIA PORAJ

6

10:00

10:10

UKS MOSIR MYSZKÓW

– KAMIENICA POLSKA

7

10:10

10:20

GMINA KŁOMNICE

– ORLIK BLACHOWNIA

8

10:25

10:35

RAKÓW CZ-WA

– NAPRZÓD OSTROWY

9

10:35

10:45

UKS RAKÓW CZ-WA

– KAMIENICA POLSKA

10

10:50

11:00

UKS MOSIR MYSZKÓW

– POLONIA PORAJ

11

11:00

11:10

GMINA KŁOMNICE

– NAPRZÓD OSTROWY

12

11:10

11:20

RAKÓW CZ-WA

– ORLIK BLACHOWNIA

13

11:30

11:40

Zwycięzca grupy A

– II miejsce grupy B

14

11:40

11:50

Zwycięzca grupy B

– II miejsce grupy A

15

12:00

12:10

PRZEGRANY MECZU 13

– PRZEGRANY MECZU 14

16

12:10

12:20

ZWYCIĘZCA MECZU 13

– ZWYCIĘZCA MECZU 14

Turniej finałowy V halowych mistrzostw Podokręgu Częstochowa

Hala Sportowa w Kamienicy Polskiej

Sobota 25 lutego 2017

ŻAKI ROCZNIK 2008/2009 CZAS GRY 10 MIN ILOŚĆ ZAWODNIKÓW 4+1

1

13:00

13:10

WARTA MSTÓW

– STRADOM CZ-WA

2

13:10

13:20

VICTORIA CZ-WA

– NAPRZÓD OSTROWY

3

13:25

13:35

POLONIA-UNIA WIDZÓW

– POLONIA PORAJ

4

13:35

13:45

OLIMPIA HUTA STARA

– SKS APN CZ-WA

5

13:50

14:00

WARTA MSTÓW

– VICTORIA CZ-WA

6

14:00

14:10

STRADOM CZ-WA

– NAPRZÓD OSTROWY

7

14:15

14:25

POLONIA-UNIA WIDZÓW

– OLIMPIA HUTA STARA

8

14:25

14:35

POLONIA PORAJ

– SKS APN CZ-WA

9

14:40

14:50

WARTA MSTÓW

– NAPRZÓD OSTROWY

10

14:50

15:00

STRADOM CZ-WA

– VICTORIA CZ-WA

11

15:05

15:15

POLONIA-UNIA WIDZÓW

– SKS APN CZ-WA

12

15:15

15:25

POLONIA PORAJ

– OLIMPIA HUTA STARA

13

15:30

15:40

Zwycięzca grupy A

– II miejsce grupy B

14

15:40

15:50

Zwycięzca grupy B

– II miejsce grupy A

15

15:55

16:05

PRZEGRANY MECZU 13

– PRZEGRANY MECZU 14

16

16:05

16:15

ZWYCIĘZCA MECZU 13

– ZWYCIĘZCA MECZU 14