Wrócą do grania dopiero 12 marca

Udostępnij :
14178-Wroca_do_grania_dopiero_12_marca

Wrócą do grania dopiero 12 marca

Ponad 2 tygodniową przerwę mają teraz zespoły, które grają w Lidze Futsalu o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy. 12 marca rozegrane zostaną mecze tak w grupie drużyn grających o miejsca 1-8 jak i w grupie drużyn grających o miejsca 9-19. Potem rozpocznie sie III decydujący etap tych rozgrywek.

Ponad 2 tygodniową przerwę mają teraz zespoły, które grają w Lidze Futsalu o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy. 12 marca rozegrane zostaną mecze tak w grupie drużyn grających o miejsca 1-8 jak i w grupie drużyn grających o miejsca 9-19. Potem rozpocznie sie III decydujący etap tych rozgrywek.

12.III. – Niedziela – (18 spotkań) grupa C i D

10.00 – 20.15

godz. mecz grupa

10.00 – Grubasy – AG-MAR Skoda Zawodzie D

10.35 – TKKF EnerGOsport – Gmina Kłomnice D

11.10 – Babaria Team – AG-MAR Skoda Zawodzie D

11.45 – Grubasy – Gmina Kłomnice D

12.20 – CNC.Wieczorek – Ooh La La D

12.55 – TKKF EnerGOsport – Tadex/Wichry D

13.30 – Gmina Mykanów – Ooh La La D

14.05 – TKKF EnerGOsport – Abstynent D

14.40 – SGP – Tadex/Wichry D

15.15 – Jędryka Klub 54 – Jagiellończycy C

15.50 – Gmina Mykanów – Abstynent D

16.25 – TRW Polska – Jagiellończycy C

17.00 – Jędryka Klub 54 – Amator C

17.35 – TRW Polska – ZIB Bernat Miedźno C

18.10 – MK Team – Romtrans C

18.40 – ZC Michaś – Amator C

19.15 – MK Team – ZIB Bernat Miedźno C

19.50 – ZC Michaś – Romtrans C

Tabele grupy C i D Klasyfikacja strzelców

III Etap

17.III. – PIĄTEK – (5 spotkań)

19.30 – 22.45 ćwierćfinały w spotkaniach o miejsca 1-6 i półfinały w spotkaniach o miejsca 9-12 i 13-16

godz. mecz grupa

19.45 – D1 – D4 półfinał o miejsca 13-16 D

20.15 – D2 – D3 półfinał o miejsca 13-16 D

20.45 – C6 – C3 ćwierćfinał o miejsca 1-6 C

21.15 – C4 – C5 ćwierćfinał o miejsca 1-6 C

21.45 – D5 – D8 półfinał o miejsca 9-12 D

22.15 – D6 – D7 półfinał o miejsca 9-12 D

runda finałowa

18.III. – SOBOTA – 13 spotkań (10.30 – 18.00)

10.30 – D9 – D11 o miejsca 17-19 11.00 – mecz o XV miejsce – przegrani półfinałów o miejsca 13-16 11.30 – D10 – D11 o miejsca 17-19 12.00 – mecz o XIII miejsce – zwycięzcy półfinałów o miejsca 13-16

12.35 – D11 – D9 o miejsca 17-19

13.10 – mecz o XI miejsce – przegrani półfinałów o miejsca 9-12

13.45 – mecz o IX miejsce – zwycięzcy półfinałów o miejsca 9-12

14.20 – mecz o VII miejsce – C7 – C8

14.55 – półfinał C1 – (C4/C5)

15.30 – półfinał C2 – (C3/C6)

16.05 – mecz o V miejsce – przegrani ćwierćfinałów o miejsca 1-6

16.40 – mecz o III miejsce 17.15 – mecz finałowy o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy

ok. godz. 18.00 – ceremonia zakończenia turnieju