IV liga: remisowe „derby” w Myszkowie, porażka rezerw Rakowa

14433-IV_liga_remisowe_derby_w_Myszkowie_porazka_rezerw_Rakowa

IV liga: remisowe „derby” w Myszkowie

W zestawie par kolejki nr 27 w IV lidze był mecz „derbowy” MKS Myszków – Polonia Poraj. Skończyło się na podziale punktów. Goście objęli prowadzenie tuz przed przerwą, gospodarze wyrównali w 72 minucie. Wynik nie zadowolił żadnego z zespołów. W jedynym niedzielnym meczu rezerwy Rakowa przegrały przy Limanowskiego z Górnikiem Piaski 0:2. KS Panki tym razem pauzował ale wzbogacił się o 3 punkty za walkower z Nadwiślanem Góra.

IV liga śląska (gr.I) – wyniki kolejki nr 27, aktualna tabela i statystyki rozgrywek