REKLAMA
REKLAMA

Kolejne info z Limanowskiego: Raków z licencją na grę w Nice 1 lidze i 5-ty nowy piłkarz

Udostępnij :
14628-Kolejne_info_z_Limanowskiego_Rakow_z_licencja_na_gre_w_Nice_1_lidze_i_5_ty_nowy_pilkarz

Kolejne info z Limanowskiego: Raków z licencją na grę w Nice 1 lidze i 5-ty nowy piłkarz

Oto kolejne informacje z Limanowskiego:
– Komisja do spraw Licencji Klubowych Polskiego Związku Piłki Nożnej przyznała RKS-owi Raków licencję upoważniającą do uczestnictwa w rozgrywkach Nice 1 Ligi w sezonie 2017/2018.
– Piąty letni transfer stał się faktem. Andrzej Niewulis dołączył do kadry Rakowa.

Oto kolejne informacje z Limanowskiego: – Komisja do spraw Licencji Klubowych Polskiego Związku Piłki Nożnej przyznała RKS-owi Raków licencję upoważniającą do uczestnictwa w rozgrywkach Nice 1 Ligi w sezonie 2017/2018. – Piąty letni transfer stał się faktem. Andrzej Niewulis dołączył do kadry Rakowa.

Raków z licencją na grę w Nice 1 Lidze

Komisja do spraw Licencji Klubowych Polskiego Związku Piłki Nożnej przyznała RKS-owi Raków licencję upoważniającą do uczestnicwa w rozgrywkach Nice 1 Ligi w sezonie 2017/2018.

Licencja objęta jest nadzorem infrastrukturalnym. Nadzór został nałożony w związku z modernizacją Miejskiego Stadionu Piłkarskiego „Raków” oraz w związku z koniecznością monitorowania realizacji zaleceń wynikających z raportu wizytacji obiektu, a także w związku monitorowaniem postępów związanych z instalacją sztucznego na stadionie.

Zalecenia wynikające z raportu wizytacji obiektu Klub musi zrealizować do dnia 15 lipca 2017 roku.

——————————————————————————————————-

Andrzej Niewulis zagra w Rakowie

Piąty letni transfer stał się faktem. Andrzej Niewulis dołączył do kadry Rakowa.

28-letni obrońca ostatnio występował w Zniczu Pruszków, gdzie zakotwiczył w rundzie wiosennej sezonu 2013/14. W niedawno zakończonych rozgrywkach Nice 1 Ligi Niewulis rozegrał 27 spotkań (25 rozpoczynał w wyjściowym składzie) i zdobył jednego gola.

Nowy zawodnik jest wychowankiem Wigier Suwałki. Występował w młodzieżowych reprezentacjach naszego kraju, a także bronił barw między innymi Jagiellonii Białystok (2 występy w Ekstraklasie), Ruchu Radzionków, Stomilu Olsztyn czy Dolcanu Ząbki.

– Już jakiś czas temu, od mojego menedżera, usłyszałem o zainteresowaniu ze strony Rakowa. Gdy pojawiła się oferta nie zastanawiałem się zbyt długo. Można powiedzieć, że „dogadaliśmy” się w momencie. Jestem bardzo zadowolony z tego, że będę grał dla RKS-u. To klub bardzo dobrze zorganizowany. Wystąpiłem w kilku spotkaniach przeciwko częstochowianom, kiedy jeszcze broniłem barw Znicza. Były to zawsze bardzo ciężkie mecze. Najbardziej pamiętam dwa ostatnie pojedynki z sezonu 2015/16. Na Limanowskiego prowadziliśmy 1:0, ale ostatecznie był remis 1:1. Z kolei u nas choć udało się nam wygrać 1:0, to grało nam się ciężko – mówi nasz nowy obrońca.

Andrzej Niewulis uczestniczył już we dwóch wtorkowych zajęciach. Lewonożny obrońca jest piątym wzmocnieniem drużyny Marka Papszuna przed sezonem 2017/18.

REKLAMA