Nice 1 Liga: jest pierwsza wygrana Rakowa w dodatku na wyjeździe!

14786-Nice_1_Liga_jest_pierwsza_wygrana_Rakowa_w_dodatku_na_wyjezdzie

Az 5 goli zobaczyli kibice w Niepołomicach w meczu zamykającym 2-gą kolejkę w NIce 1 Lidze. Wszystkie te gole padły w pierwszej połowie meczu. W drugiej części oba zespoły też miały swoje sytuacje ale wynik nie uległ już zmianie. Puszcza – Raków 2:3 (2:3).

Nice 1 Liga: kolejka nr 2Niedziela 06-08-2017 g.17:00Puszcza Niepołomice – Raków Częstochowa 2:3 (2:3)0:1 Niewulis 12 min.1:1 Domański 23 min.1:2 Embalo 28 min.1:3 Embalo 33 min.2:3 Domański (z karnego) 35 min.

Puszcza Niepołomice: Staniszewski – Bartków, Stawarczyk, Czarny, Mikołajczyk, Ryndak, Uwakwe (37′ Kotwica), Stefanik, Domański, Żurek (59′ Nowak), Orłowski (76′ Ziętarski).

Raków Częstochowa: Lis – Duriska, Niewulis, Góra, Figiel, Łabojko, Oziębała, Papikjan (84′ Sapała), Wójcik, Malinowski (89′ Petrasek), Embaló (70′ Czerkas).

Nice 1 Liga: wyniki kolejki nr 2, aktualna tabela i statystyki rozgrywek