Walkowery w Klasie „A”. Zmiany w tabelach w gr.I i w gr.II

15066-Walkowery_w_Klasie_A_Zmiany_w_tabelach_w_gr_I_i_w_gr_II

„A”-klasowe rozgrywki to emocje, dużo goli i … niestety regulaminowe potknięcia niektórych drużyn. Wydział Gier CzOZPN w związku z tym zmuszony był zweryfikować wyniki niektórych meczów tak w gr.I jak i w gr.II. W tej sytuacji wiadomo tabele rozgrywek uległy zmianom.

Weryfikacje zawodów w rozgrywkach o mistrzostwo Klasy „B”

1. Wydział Gier CzOZPN zweryfikował zawody o mistrzostwo Klasy A, grupa I z dnia 30.09.2017 pomiędzy zespołami Junior Szarlejka a Alkas Aleksandria (VII kolejka – na boisku 3:1) jako walkower 3:0 dla zespołu Alkas Aleksandria. Podstawą do weryfikacji spotkania była aktywna kara zawodnika Juniora Szarlejka, Jakuba Koćwina – nieopłacona 3 – cia żółta kartka (została ostatecznie opłacona 06.10.2017) .

2. Wydział Gier CzOZPN zweryfikował zawody o mistrzostwo Klasy A, grupa II z dnia 30.09.2017 pomiędzy zespołami Orkan Rzerzęczyce a Sokół Olsztyn (VII kolejka – na boisku 2:2) jako walkower 3:0 dla zespołu Orkan Rzerzęczyce. Podstawą do weryfikacji spotkania jest gra nieuprawnionego do rozgrywek o mistrzostwo Klasy A zawodnika Sokoła Olsztyn, Piotra Lupa.

3. Wydział Gier CzOZPN zweryfikował zawody o mistrzostwo Klasy A, grupa II z dnia 30.09.2017 pomiędzy zespołami Mała Panew Cynków a KS Złoty Potok (VII kolejka – na boisku 0:3) jako walkower 3:0 dla zespołu Mała Panew Cynków. Podstawą do weryfikacji spotkania była aktywna kara zawodnika KS Złoty Potok, Karola Ostalski – nieopłacona 3 – cia żółta kartka.

4. Wydział Gier CzOZPN zweryfikował wynik spotkania o mistrzostwo Klasy A, grupa II z dnia 07.10.2017 pomiędzy zespołami Olimpia Huta Stara a Mała Panew Cynków jako 4:0 dla Olimpii Huta Stara. Spotkanie zostało przerwane w 16 minucie z powodu zdekompletowania zespołu gości przy stanie 4:0.