-->

Drużyna Rakowa zaprezentowana!

Udostępnij :
15307-Druzyna_Rakowa_zaprezentowana

Drużyna Rakowa zaprezentowana!

W piątek 23 lutego w Centrum Kongresowo-Szkoleniowym zaprezentowano drużynę Rakowa, która wiosną będzie walczyła w Nice 1 Lidze.

W piątek 23 lutego w Centrum Kongresowo-Szkoleniowym zaprezentowano drużynę Rakowa, która wiosną będzie walczyła w Nice 1 Lidze.

Impreza rozpoczęła się od krótkiego występu zespołu Rockodyl. Następnie na scenie pojawiła się dwójka prowadzących Paulina Chylewska i Marcin Feddek. Dziennikarze Polsatu Sport po kolei zapraszali na scenę piłkarzy. Najpierw pojawili bramkarze, następnie zawodnicy z pola. Na końcu zaproszono zawodników, którzy do Rakowa przybyli w zimowym okienku transferowym, w tym powracającego na Limanowskiego Mateusza Zacharę.

W międzyczasie licznie zgromadzona publiczność mogła obejrzeć prezentację multimedialną podsumowującą rok 2017, a swoje „pięć minut” miała także Akademia Raków. Na scenę zaproszony młodych zawodników ze szkółki, a jeden z nich otrzymał od Rafała Figla opaskę kapitańską. Mamy nadzieję, że wkrótce ci piłkarze będą wkrótce stanowić o sile dorosłego Rakowa.

Kibice głośnymi okrzykami kilkukrotnie wsparli bohaterów dzisiejszego wieczoru. W Centrum Kongresowo-Szkoleniowym na dzisiejszym evencie pojawili się także parlamentarzyści, władze miasta, sponsorzy RKS-u, a także ludzie sportu i biznesu z Częstochowy i regionu. Całą imprezę zakończył ponowny koncert zespołu Rockodyl.

– Na pewno była fantastyczna zabawa. Chcieliśmy podziękować kibicom za wsparcie. Ten dzień nie zaczął się miło ze względu na wyniki sparingów, ale na pewno dzisiejszy wieczór osłodził nam wydarzenia z rana. Teraz już tylko skupiamy się na meczu z Chojniczanką i wznowieniem rozgrywek Nice 1 Ligi – powiedział na gorąco Jakub Łabojko.

REKLAMA