Raków jedzie do Katowic po pierwsze ligowe punkty w tym roku !

15315-Rakow_jedzie_do_Katowic_po_pierwsze_ligowe_punkty_w_tym_roku

Po zimowej przerwie Raków wraca do zmagań o ligowe punkty. Rywalem czerwono-niebieskich w pierwszym wiosennym meczu będzie GKS Katowice.

Z pierwszej części sezonu kibice klubu z ulicy Bukowej nie mogą być do końca zadowoleni. Katowiczanie zajmują 9 miejsce w tabeli i mają w swoim dorobku 28 punktów. Żółto-zielono-czarni w obecnych rozgrywkach wygrali 8 spotkań, 4 zremisowali i 7 przegrali.

W Rakowie zimą dokonano aż dziewięciu transferów. Częstochowską drużynę zasilili m.in dwaj byli zawodnicy Legii Jakub Szumski oraz Miłosz Szczepański, wychowanek Rakowa Mateusz Zachara oraz wypożyczony z Lecha Poznań Dariusz Formella (który rundę wiosenną rozegrał w barwach Pogoni Szczecin).

Początek meczu w sobotę 10 marca o godzinie 17:45, a od godz. 17:30 bezpośrednia transmisja w Polsacie Sport.

– Zobacz zestaw par 21 kolejki i aktualną tabelę Nice 1 Ligi !