REKLAMA
REKLAMA

Kroplówki regeneracyjne i zdrowotne dla piłkarzy ! [RABAT]

Udostępnij :
15414-Kroplowki_regeneracyjne_i_zdrowotne_dla_pilkarzy_RABAT

Kroplówki regeneracyjne i zdrowotne dla piłkarzy ! [RABAT]

Nowe trendy w zakresie regeneracji dla sportowców pojawiają się i odchodzą, ale widać wyraźnie, że coraz bardziej popularne są terapie witaminami i minerałami w formie kroplówek.

Nowe trendy w zakresie regeneracji dla sportowców pojawiają się i odchodzą, ale widać wyraźnie, że coraz bardziej popularne są terapie witaminami i minerałami w formie kroplówek.

Terapie witaminowe we wlewie dożylnym pierwotnie pojawiły się pod koniec lat 80-tych najpierw wśród gwiazd filmowych.

Potem kroplówki witaminowe i elektrolitowe stały się popularne wśród zawodowych sportowców. Obecnie nie tylko zawodowcy szeroko korzystają z tego typu wspomagania regeneracji.

Wielu lekarzy widzi i podkreśla obecnie korzystne zastosowania przeciwutleniaczy i innych witamin w wielu różnych stanach (często jako terapie uzupełniającą towarzyszą lekom lub podczas regeneracji po ciężkich treningach). Także piłkarze, poddawani są ciężkim, regularnym treningom, a dodatkowo same mecze są dużym wysiłkiem fizycznym. To także duża strata energii i obciążenie dla aparatu ruchu. Dla nich też są adresowane kroplówki witaminowe z dodatkiem antyoksydantów i substancji regenerujących stawy i ścięgna. Takie dostarczanie witamin i minerałów przez wlew dożylny, pozwala wchłonąć 99,9% substancji. Dostarczając substancje regenerujące prosto do krwiobiegu możemy się spodziewać maksymalnego oddziaływania. To w porównaniu do 8% wchłaniania, które zapewnia doustna forma tabletek jest świetnym sposobem na regeneracje po wysiłkową. Pamiętajmy, że po zażyciu tabletka musi przedostać się przez żołądek, zanim zostanie zaabsorbowana, a stopień wchłaniania zależy od stanu jelit, niedoborów organizmu i jakości tabletki. Poprzez kroplówkę wartość odżywcza jest dodawana bezpośrednio do krwiobiegu, umożliwiając organizmowi natychmiastowe wchłanianie z optymalną skutecznością.

Ważne jest, aby zauważyć, że terapia witaminami występuje w dwóch postaciach – dożylnych kroplówek i dożylnych iniekcji. Metody te są całkiem różne, ale są to efektywne sposoby na łatwiejsze wchłanianie składników regenerujących. Dożylna terapia kroplówką jest wydłużona w czasie, przez co dostarczenie elektrolitów, aminokwasów, antyoksydantów i witamin jest dużo bezpieczniejsze niż zrobione w jednym szybkim zastrzyku. Często spotykanymi u piłkarzy wlewami są oczywiście elektrolity, witaminy z grupy B i C, oraz antyoksydanty (glutation). Te substancje zwykle są w niedoborze i szybko dają duże korzyści zdrowotne i regeneracyjne. Dobre i wyspecjalizowane kliniki oferują indywidualne zestawy według indywidualnych niedoborów lub kierowane do danego typu sportowców. Dla sportowców, a w tym i piłkarzy radzimy stosować kroplówki dobierane na zamówienie, aby zapewnić najlepsze korzyści. Warto tworzyć indywidualne receptury składające się z najlepszych składników, które są zgodne z wymogami UE i łączymy je w workach z glukozą lub aminokwasami. Takie zestawy piłkarz otrzymuje przez rurkę, małą igłę do żyły, zwykle do ramienia.

Większość z nas ma jakiś niedobór witamin, składników mineralnych, antyoksydantów z powodu wielu problemów, takich jak zła dieta, stres i rodzaj spożywanych przez nas produktów.

Nasza żywność jest uprawiana ze zbyt dużą ilością substancji chemicznych i jest zbierana przed czasem dojrzewania, a zatem ma niską wartość odżywczą, pomimo tego, co mówi etykieta składnika. Jako, że żyjemy również z tak dużym stresem, nasze zdrowie jelit jest poniżej optymalnego znaczenia, które absorbujemy mniej niż powinniśmy. Dodatkowo piłkarze obarczeni dużym wysiłkiem fizycznym muszą się szybko i sprawnie regenerować. Tak więc pomoc kroplówki może dać szybkie korzyści zdrowotne, poprawiając zdrowie i osiągnięcia sportowe. W zależności od typu kroplówki zabiegi zwykle trwają około 45-60 minut. Dożylna terapia pozwala uniknąć wszelkich obciążeń narządów, takich jak wątroba lub żołądek i pozwala na wchłanianie dużych ilości potrzebnych do regeneracji substancji, których po prostu nie można dostarczyć efektywnie doustnie.

Żyjemy w świecie zachodnim, jesteśmy również narażeni na działanie rakotwórczych środowisk i tam, gdzie wielu z nas zwraca się do suplementacji i nie odczuwa rezultatów, terapia kroplówką jest sposobem na zapewnienie, że witaminy, elektrolity, aminokwasy i antyoksydanty które otrzymujesz, są skuteczne i poprawiają ogólny stan zdrowia. Dużo zależy od tego, jakie substancje są regularnie dostarczane za pomocą terapii dożylnych, ale z reguły sportowcy mogą spodziewać się poprawy układu odpornościowego, a więc mniej przeziębień i chorób. Dla piłkarzy ważny jest efekt zwiększonego poziomu energii i zmniejszenie odczucia zmęczenia.

Witamina C pomaga w produkcji kolagenu, co jest świetnym sposobem na lepsze wyniki na boisku, a jeśli to nie wystarczy, witamina C pomaga także dzięki swoim właściwościom antybakteryjnym. Dla poprawy układu ruchu, warto dodać solcoseryl do witaminy C, co wspomaga przeciążone stawy i ścięgna.

Glutation jest jedną z najlepszych substancji detoksykujących organizm

Ile zabiegów potrzebujesz, aby był skuteczny?

Każdy odczuwa to natychmiast. Po jednym zabiegu czujesz się ożywiony, ale aby wpłynąć na ogólny stan zdrowia, zalecane są regularne terapie. Im bardziej jesteś wyczerpany i większe są braki , tym dłużej trwa regeneracja, ale po trzech lub czterech kroplówkach każdy trenujący powinien zacząć dostrzegać poprawę .Planujący taką terapię powinni skonsultować się ze swoim lekarzem przed kroplówką oraz przebadać się aby dobrać odpowiednio indywidualne receptury. Ważne także aby wszyscy korzystający z kroplówek sprawdzili z pomocą lekarza, czy są uczuleni na jakiekolwiek określone preparaty. Zależy od tego, jakie są braki i jak regularnie robione są wlewy dożylne, niektórzy pacjenci i sportowcy zgłaszają, że nie wymagają już pewnych produktów lub dodatków doustnych ponieważ ich wchłanianie witamin jest większe i bardziej skuteczne przez kroplówkę. Zawsze skonsultuj się ze swoim lekarzem przed podjęciem jakichkolwiek medycznych terapii witaminowych.

Dowiedz się więcej o kroplówkach witaminowych !

Tylko do końca września na hasło ASTAR 20% RABATU na badanie krwi w Centrum Medycznym IMMUNO-LAB. (Częstochowa, ul. Dąbrowskiego 54 lok 5)

REKLAMA