Liswarta Lisów gościnna dla Górnika Zabrze.

15423-Liswarta_Lisow_goscinna_dla_Gornika_Zabrze

W meczu sparingowym rozegranym w sobotnie (8.09.2018) popołudnie w Lisowie, Górnik Zabrze wygrał z miejscową Liswartą 13:1. Spotkanie obu zespołów uświetniło jubileusz 50-lecia klubu z Lisowa. W zespole zabrzan pojawili się m.in. piłkarze doskonale znani z ekstraklasowych boisk Angulo, Suarez, Jimenez, Matuszek i Ryczkowski.

08.09.2018, godz. 15:00Mecz towarzyski z okazji 50-cio lecia klubu z Lisowa Liswarta Lisów – Górnik Zabrze 1:13 (1:9)

Bramki: Korzekwa – Ryczkowski x 4, Angulo x 3, Zapolnik x 2, Kiklaisz, Żagiel, Jaworski, Staśkiewicz

Liswarta: Karol Woś – Daniel Wójcik, Piotr Białas, Sławomir Góra, Mateusz Gajda, Marcin Pyka, Przemysław Ledwoń, Dominik Mąkoś, Kamil Josek, Kajetan Kmieć, Mateusz KorzekwaRezerwowi: Michał Josek, Dawid Barzak, Bartłomiej Gajda, Piotr Pyka, Paweł Zając, Bartłomiej Makles, Maciej Koźlik, Michał Bartocha, Mateusz Pandzioch, Tomasz Białas, Dawid Purzyński, Sebastian GrzesikTrener: Cezary Białas

Górnik (I połowa): Szymański – Wiśniewski, Suarez, Fic, Nowakowski, Jimenez, Matuszek, Belica, Ryczkowski, Zapolnik, AnguloII połowa: Sekuła – Ćwielong, Karwot, Olszewski, Wojdanowski, Kopia, Staśkiewicz, Kiklaisz, Żagiel, Jaworski, KasprzykTrener: Marcin Brosz