To był turniej jakich mało !

Drużyna Dzielnicy Raków została zwycięzcą Pierwszego Zimowego Turnieju Kibiców Rakowa RACOVIA CUP pod patronatem Centrum Nauki i Biznesu ŻAK.

W finale pokonali oni dzielnicę Północ 5:2. Trzecie miejsce zajęła drużyna Rakowa Zachód, pokonując FC Zawada/Pacierzów 5:2.Grupa A

1. Stradom2. Śródmieście3. Północ4. Zawada

Grupa B

1. Stradom2. Kiedrzyn3. Błeszno4. Aleja Pokoju

Grupa C

1. Dżbów2. Raków3. Zawodzie4. Herby

Grupa D

1. Ostatni Grosz/Rzerzęczyce2. Trzech Wieszczów3. Mstów/Cegielnia4. Raków Zachód

Rezultaty spotkań eliminacyjnych:

Gr.A: Tysiąclecie – Śródmieście 2:4Gr.B: Stradom – Kiedrzyn 5:0Gr.A: Północ – Zawada 3:1Gr.B: Błeszno – Aleja Pokoju 4:4Gr.A: Tysiąclecie – Północ 0:9Gr.B: Stradom – Błeszno 4:2Gr.A: Śródmieście – Zawada 1:5Gr.B: Kiedrzyn – Aleja Pokoju 0:7Gr.A: Tysiąclecie – Zawada 0:7Gr.B: Stradom – Aleja Pokoju 3:1Gr.A: Śródmieście – Północ 0:5Gr.B: Kiedrzyn – Błeszno 2:3Gr.C: Dżbów – . Raków 2:4Gr.D: Ostatni Grosz/Rzerzęczyce – Trzech Wieszczów 5:2Gr.C: Zawodzie – Herby 3:1Gr.D: Mstów/Cegielnia – Raków Zachód 3:1Gr.C: Dżbów – Zawodzie 2:3Gr.D: Ostatni Grosz/Rzerzęczyce – Mstów/Cegielnia 2:8Gr.C: Raków – Herby 5:2Gr.D: Trzech Wieszczów – Raków Zachód 3:8Gr.C: Dżbów – Herby 4:4Gr.D: Ostatni Grosz/Rzerzęczyce – Raków Zachód 2:10Gr.C: Raków – Zawodzie 1:2Gr.D: Trzech Wieszczów – Mstów/Cegielnia 0:7

Mecze 1/4 Finału Piłkarskiego Turnieju Racovia Cup 2010: 21.02.2010 (niedziela):

PÓŁNOC – Aleja Pokoju 3:1Zawodzie – RAKÓW ZACHÓD 1:6Stradom – ZAWADA 1:3Mstów/Cegielnia – RAKÓW 3:5

Mecze 1/2 Finału

Północ – Zawada 3:1.Raków Zachód – Raków 2:4.

Mecz o 3 miejsce.

Raków-Zachód – Zawada 5:2

Finał

Raków – Pólnoc 5:2

Nagrody indywidualne:

Najlepszy zawodnik: Szymon Słowikowski (Północ).Najlepszy bramkarz: Łukasz Pianka (Raków Zachód).Najlepszy strzelec: Marcin Kurpios (Raków).