REKLAMA
REKLAMA

Trudne mecze „naszych” drużyn w III i w IV lidze !

Udostępnij :

W III lidze zarówno częstochowska Victoria jak i Orzeł Psary/Babienica grać będą na wyjazdach z trudnymi rywalami. W IV lidze (gr.I) z czołowej trójki w tabeli tylko lider MKS Myszków grać będzie u siebie. Skra-Wadrox Częstochowa i Victoria Jaworzno muszą o punkty walczyć na wyjazdach.

W III lidze zarówno częstochowska Victoria jak i Orzeł Psary/Babienica grać będą na wyjazdach z trudnymi rywalami. W IV lidze (gr.I) z czołowej trójki w tabeli tylko lider MKS Myszków grać będzie u siebie. Skra-Wadrox Częstochowa i Victoria Jaworzno muszą o punkty walczyć na wyjazdach.III liga Tutaj nie ma łatwych meczów. Stawka drużyn jest tak wyrównana, że każdy z każdym może wygrać. Oczywiście są zespoły, które grają o awans i cel mają jasno wytyczony. Dla nich każda wpadka to zmniejszenie szans na II ligę. Tak było w przypadku BKS-u Stali Bielsko w Graczach. Porażka ze Skalnikiem i strata do lidera się powiększyła. Teraz do Skalnika jedzie częstochowska Victoria. Ponieważ mecz meczowi nierówny można liczyć na to, ze Victoria zagra tak aby sprawić miłą niespodziankę. Orzeł w miniony wtorek zremisował właśnie ze Skalnikiem i dla sympatycznej ekipy z Psar/Babienicy była to pierwsza (po trzech kolejnych zwycięstwach) strata punktów. Tym razem Orzeł jedzie do Pawłowic Śląskich na mecz z tamtejszym Pniówkiem i można liczyć na kolejny udany mecz Orła.

– Zobacz aktualną tabelę oraz zestaw par 21 kolejki III ligi

IV liga W grupie I mamy niesamowite emocje i pewnie będzie tak do końca. Po remisie 2:2 w meczu na szczycie tabeli (Skra-Myszków) tym razem to lider teoretycznie powinien mieć najłatwiejsze zadanie. MKS Myszków bowiem grać będzie na własnym boisku i ten atut jest wystarczający do wskazania faworyta w meczu z Górnikiem 09 Mysłowice. Częstochowską Skrę-Wadrox czeka nie lada trudne zadanie. Sarmacja Będzin „rozstrzelała” ostatnio Zielonych Żarki i może częstochowianom być ciężko w tym meczu. Grać jednak muszą o zwycięstwo bo tylko taka ewentualność daje możliwość dogonienia lidera tabeli. Victoria Jaworzno także w tej kolejce zagra na wyjeździe ale Victoria coś nie może uchwycić rytmu gry z jesieni i jak na razie chyba zawodzi. W Częstochowie na Stradomiu (sobota g.11) kolejne „derby” tej wiosny. KS Włodar podejmuje Zielonych Żarki. Podopieczni Jacka Macińskiego są faworytem w tym meczu. Na wyjeździe grać będzie Olimpia Truskolasy i powinna pokusić się o korzystny rezultat. ŁTS Łabędy zamykają IV ligową tabelę stąd też szansa przed Olimpią na kolejne punkty.

– Zobacz aktualną tabelę oraz zestaw par 20 kolejki IV ligi (gr.I)

W grupie II w miniony wtorek wpadka przydarzyła się Unii Rędziny, która straciła gola w ostatnich sekundach meczu i niestety przegrała tej wiosny pierwszy mecz. Tym razem szansa na rehabilitację ale na wyjeździe. To będzie mecz sąsiadów w tabeli. A wynik ? Oby korzystny dla drużyny Jana Spychalskiego.

– Zobacz aktualną tabelę oraz zestaw par 20 kolejki IV ligi (gr.II)

REKLAMA